Dlaczego odpowiednie docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w sezonie grzewczym.

Wiosna trwa, niedługo nadejdzie lato, zatem sezon na remonty w pełni. Patrzeć tylko, jak rozpoczną się prace w środkach domów i dookoła nich. W związku z tym że aura w naszym kraju lubi płatać figle, należy sprawnie zabrać się do roboty, żeby , nim skończą się ciepłe i słoneczne dni.

A jeżeli remonty zaplanowane są na zewnątrz, trzeba liczyć się także z przestojami z powodu załamania aury. Jeśli zaplanowane roboty dotyczą drobnych prac wykończeniowych, to nie powinno być problemy ze skończeniem w terminie. Jeżeli natomiast w grę będą wchodzić bardziej poważne remonty, na przykład ocieplanie ścian albo dobudowanie piętra,
Olszewscy - zobacz
Wprowadził: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
to należy wziąć zapas czasu na wypadek pogodowych zmian które uniemożliwią realizację prac. Postawienie ogrodzenia, albo najzwyklejsze malowanie płotu można wykonać przy okazji. Prace konieczne do wykonania przy tych remontach są na tyle mało inwazyjne, że nie ma potrzeby specjalnego ich planowania No chyba, ze w grę wchodziło będzie wybudowanie muru który będzie okalał całą posesję z kilkoma automatycznymi bramami i kompleksowym oświetleniem.

Jednym z pracochłonniejszych zadań jest także ocieplenie poddasza (czytaj dalej). Jeśli dom - serwis www - będzie stary i dach nie był ocielony, to trzeba liczyć się nie tylko ze sporymi wydatkami, ale także z duża ilością pracy. Używane obecnie materiały ociepleniowe są co prawda proste w montażu, lecz ich układanie ich w już istniejących konstrukcjach dachu jest często nie lada wyzwaniem. Najbardziej popularna wełna mineralna i styropian układane być mogą między konstrukcją krokwi, lub dołożone od środka dachu.


Kolejne treści

Jeśli planujemy wykonać generalny remont, to warto zatrudnić wyjątkowo dobrą firmę remontową

Grzejniki chromowane
Wprowadził: INSTAL-PROJEKT
Treści źródłowe: INSTAL-PROJEKT
W przypadku gdy właśnie zbudowaliśmy dom lub pragniemy ogrodzić siedzibę firmy, to warto znaleźć porządną spółkę remontową, która tym się trudni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.