Wszechstronne możliwości zastosowania szkła

Szkło to materiał znany ludziom od dziesiątek lat - ma je w domu każdy, z powodzeniem jest stosowane przy tworzeniu przedmiotów codziennego użytku. Dzisiaj szkło tworzymy w wszelakich typach, poprzez co nie tylko jest trwalsze, lecz również posiada nowe zastosowania.


okno i szkło
Wprowadził: Sonny Abesamis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Od kilkunastu lat szkło jest niezwykle popularne w architekturze oraz aranżacji wnętrz, zarówno tych domowych, jak także przestrzenii publicznych. Jeżeli na przykład chodzi o balustrady szklane Warszawa wiedzie prym - znaleźć da się je w niemalże każdym biurowcu. Może ów prym Warszawy wzięło się z tego, że właśnie tam takich budynków jest po prostu najwięcej. W czasach, kiedy ludzi jest coraz więcej, planeta rozmiarów nie zmienia, więc przestrzeni mamy ciągle mniej, staramy się w jakiś sposób optycznie zwiększać nasze mieszkania. Wspaniale w takiej roli sprawdza się szkło - dzieli przestrzeń, ale nie blokuje dopływu światła, nie sprawi, że pomieszczenie stanie się ciemne lub klaustrofobiczne, przeciwnie, będzie robiło wrażenie o wiele większego. Na przykład szkło (witryna w tym temacie) do kuchni Warszawa oferuje w specjalnej wersji - panele za szkła, którą łatwo utrzymać w czystości. Firm, jakie zajmują się obrabianiem szkła, jest niezwykle dużo, wydaje się, iż w każdym większym mieście da się odszukać minimum jedną taką placówkę. Poprzez to każdy z nas ma opcję tworzenia wyjątkowego Wnętrza, które wyposażone jest w spore ilości szkła dostosowanego do naszych potrzeb.


konstrukcje szklane
Wprowadził: Uqbar is back
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/uqbar/4372308/sizes/o/


szkło (zobacz Glas Studio Wrocław) wykorzystywane jest także w dalszym ciągu w tradycyjny sposób, jak przykładowo jako części ram zdjęć - - Skinali.


Kolejne treści

W poszukiwaniu innowacji i nieszablonowości w aranżacji wnętrz – beton dekoracyjny jako interesująca opcja.

biznes
Wprowadził: LIBET
Treści źródłowe: LIBET
Ludzie różnią sie miedzy sobą. Niektórzy cenią sobie stabilizację i stare sprawdzone style, inni potrzebują zmiany i chcą sie rozwijać, a czasami nawet grać pierwsze skrzypce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.