W przypadku, jeżeli masz jakieś wątpliwości powiązane z prowadzoną działalnością, idź do specjalisty

Przedsiębiorcy często mają jakieś wątpliwości powiązane z prowadzeniem działalności. To całkowicie naturalne, gdyż przepisy zmieniają się niezwykle często oraz ciężko za nimi nadążyć.


miejsca
Wprowadził: Klimatop
Treści źródłowe: www.klimatop.pl


Dużo przydatnych wskazówek, można wyszukać w internecie, lecz jeżeli mimo to ma się jakieś zapytania, warto wyłożyć je w czasie rozmowy ze specjalistą danej dziedziny.


odzwierciedlenie - czas
Wprowadził: Dawid Dawidowski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Kolejne treści

Stabilizacja gruntów twoim priorytetem? Obowiązkowo przeczytaj owy artykuł

popioły lotne
Wprowadził: Wolfcraft
Treści źródłowe: Lange Łukaszuk
Jeśli interesuje cię zagadnienie stabilizacji gruntów lub po prostu zawodowo się tym zajmujesz, z pewnością znasz sporo sposobów na ułatwienie własnej pracy oraz poszerzenie wiedzy. Warto wszakże czasami przypomnieć sobie najważniejsze kwestie, jakie dadzą nam pewność właściwie wykonywanej pracy.


przedawnienie roszczeń
Wprowadził: Mebel Rust


W niektórych sytuacjach roszczenia się przedawniają


Przedsiębiorcy dość często mają problemy z nieuczciwymi kontrahentami, którzy zwlekają z opłatami za produkty oraz usługi. W wielu przypadkach sprawa jest na tyle poważna, że trafia do sądu. Należy wiedzieć, na jakich zasadach odbywa się przedawnienie roszczeń (rekomendowana strona) i co ono oznacza w sytuacji wierzycieli oraz dłużników. Wybrane roszczenia przedawniają się w określonym okresie, dla przykładu roszczenia powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej przedawniają się po trzech latach.


Zasady związane ze stosowaniem ryczałtu


Przepisy zmieniają się także w przypadku podatników chcących rozliczać się z zastosowaniem ryczałtu ewidencjonowanego. W przypadku, jeżeli planuje się rozpocząć tę formę rozliczania, powinno się sprawdzić, jak wyglądają stawki ryczałtu (Strona internetowa). Wszystkie informacje powiązane z użyciem ryczałtu można zyskać w biurach rachunkowych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.