W jaki sposób nowocześnie udekorować własny salon?

Dekorowanie to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy podczas komponowania wystroju pokoju gościnnego. Gdy większość jest już przygotowana, trzeba jedynie dodać końcowego blasku poprzez ciekawe dekoracje. Dobrze wybrane dekoracje mogą mocno zmienić przestrzeń salonu. Ale też można zawsze jedynie subtelnie zmienić to, aranżacją, którą już wykonaliśmy. Trzeba jedynie trochę pobawić się barwami albo wielkością dekoracji, by osiągnąć wymarzony efekt.
design
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz, by dekoracja salonu mocno wpłynęła na efekt końcowy, postaw na kolory kontrastowe. Dorzuć ciemne dodatki do jasnej aranżacji, żółte do zielonej albo ostre do pastelowych kolorów.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do nowej strony, na której znajdziesz pouczające wpisy - wejdź w link krojownia w łodzi łodzi.

Ozdoby muszą być także wówczas bardziej rozłożyste. Ale pamiętaj,by nie przegiąć z rozmiarami czy barwnością, bo w takim wypadku możesz wytworzyć „zabałaganioną” aranżację. Jeśli z kolei nie chcesz modyfikować charakteru kompozycji wnętrza, działaj odwrotnie.
Poza tym warto wybrać charakterystyczny styl, tak samej kompozycji, jak i dekoracji. Aktualnie do wyboru masz całą masę ciekawych, modernistycznych dekoracji. Jakie modernistyczne pomysły na aranżację mogą sprawdzić się najlepiej? Jakie olśniewać w największych stopniu? Na pewno każdemu spodoba się dekor na ścianie. Ciekawy wzór naklejony lub wymalowany na ścianie to coś, co jest dowodem na nowoczesny gust.
design
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wybrane dekory przypominają oznaczenia charakterystyczne dla plemion, niektóre natomiast tworzą rośliny czy owady. Wszystkie jednak prezentują się naprawdę dobrze. Bardzo ciekawa dekoracja salonu to również nowoczesne obrazy. Świetnie wyglądają dzieła, które są rozdzielone na parę małych fragmentów. Trzy lub cztery małe malunki przedstawiają jeden duży. Wygląda to bardzo atrakcyjnie i bardzo modernistycznie.


Kolejne treści

Dekoracja ślubna świątyni – kto się na tym zna?

Ślub kościelny nie dla każdego?
Wprowadził: Marcin Łysak
Treści źródłowe: Marcin Łysak
Ślub to niesamowite przeżycie dla wszystkich młodych. Narzeczeni pragną, aby był to perfekcyjny dzień – przepiękna suknia pani młodej, świetnie wyglądający garnitur na panie młodym, przepyszne jedzenie oraz olśniewające dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są bardzo ważnym elementem, ponieważ uwydatniają charakter uroczystości, a co więcej przyciągają uwagę przybyłych gości.
2019-11-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.