Tylko jeden klimatyzator a sporo walorów

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie tylko ma chłodzić, ale także dobrze wyglądać, niewiele kosztować i najkorzystniej, gdy jednocześnie może być także urządzeniem grzewczym. Marzenie? Najnowszy typ klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt udowadnia, że jest to wykonalne. Klimatyzator przenośny czyli tak określany klimatyzator z rurą to coraz bardziej znane urządzenie w każdym gospodarstwie domowym.


Wprowadził: LARS
Umie głównie bardzo dobrze zmagać się z upałem przedzierającym się do środka mieszkania, a dzięki swej mobilności, może być rozmieszczany w różnorodnych miejscach, a w razie konieczności chowany. Chodź ceny urządzeń mobilnych są niższe od stacjonarnych, to jednak i tak jest to pokaźny wydatek, w szczególności jeśli zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

A jednak przytrafiają się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam wytwórca urządzenia jest najdoskonalszym gwarantem najdoskonalszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z ekstranowoczesnej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zadziwia zatem połączeniem ze sobą wielu walorów.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania i autorestartu
Wbrew pozorom, klimatyzatory (więcej) przenośne bardzo rzadko zawierają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – na przykład funkcję autorestartu (odnawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) a także funkcję grzewczą. Ta druga sprawia, że urządzenie jest wielofunkcyjne - przydaje się nie jedynie w okresie letnim, lecz także w chłodniejsze pory roku. Klimatyzatory Blaupunkt dodatkowo posiadają właściwości wentylacyjne i osuszające powietrze, toteż z powodzeniem zastępują wiele urządzeń, na które w domu przeważnie brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowania
Klimatyzatory Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja - www.aleklima.pl/ - na kółkach oprócz funkcjonalności może posiadać schludny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje głównie fantastyczna jakość wykonania – ekstranowoczesna budowa i troska o szczegóły. Użytkownicy doceniają także (sprawdź stronę) wygodną obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego użyciu można między innymi własnoręcznie ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a także uruchomić tryb uśpienia.


Rentowna inwestycja
Jeśli klimatyzator oprócz dostarczania chłodu, umie także ogrzewać, przeważnie jest znacznie droższy od standardowych urządzeń. A jednak Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej regule. Tu w cenie standardowego klimatyzatora chłodzącego, dostajemy, albowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Być może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być postrzegana, jako wystawność, a zacznie być zwyczajnie niezbędnym wyposażeniem wnętrz dbającym o wygodę życia.
2018-08-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.