Trendy szarości w domowych wnętrzach.Trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz na ten rok.

Na dom patrzymy z sentymentem, jednak czasami potrzebna jest choć nieduża odmiana wystroju, dzięki jakiej zyska on znowu świeży powiew. Z czasem przecież preferencje domowników się zmieniają i to, co pociągało wzrok jeszcze rok temu, może utracić uprzedni urok.
Świat a także nasze otoczenie przekształcają się w zawrotnym tempie. To dlatego odcienie w naszych gniazdkach stanowią swoistą postać zapisu dzisiejszych czasów – faktyczności, klimatów czy upodobań. Piszemy, jakie połączenia kolorystyczne będą trendy w 2016 roku.
szary pokój
Wprowadził: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Skandynawski krój jest przebojem w aranżacji pomieszczeń. Czar tkwi w naturze państw Północy. Wystarczy wyimaginować sobie fiordy, gejzery, lodowce czy zorzę polarną, aby wyczuć ten nastrój. Natchnienie naturą a także naturalność jest kwintesencją tego stylu. Warto stworzyć pogodną, przytulną przestrzeń w typie skandynawskim. Jeżeli idzie o dekorację do wnętrz w owym stylu, najlepiej postawić na jasną kolorystykę, jaka nakłania do relaksu. Zimne odcienie białości, szarości czy błękitu na ścianach rozświetlą wnętrze. Wystrój wnętrz dopełnią bielone meble, futrzane albo wełniane dodatki.

Kolejne treści

Pręty – jakie są ich potencjalne zastosowania?

pręty
Treści źródłowe: pixabay.com
Możliwości użycia prętów są niezwykle duże. Stosowane są one w przemyśle samochodowym czy w czasie produkcji mebli. Wielkie możliwości ich stosowania wymagają, aby były one różnorodne. Jakie więc są typy prętów? Znajdujące się na rynku pręty mają zaskakująco rozmaite kształty. Bez żadnych trudności można nabyć pręty mające kształt sześciokątny, okrągły i kwadratowy. Różnią się one także swoim ciężarem, a w przypadku tych okrągłych także średnicą. Producenci mają do zaoferowania także pręty gwintowane.


Glob zwariował na punkcie nude, a dzisiaj cieliste tonacje królują nie tylko w branży tekstylnej i kosmetycznej. Weszły również do aranżacji pomieszczeń. Nude ma wiele odcieni, od złamanych bieli, przez piaskowe oraz koralowe, aż po pomarańczowe. Takie farby stanowią łagodny odcień na ścianach. Przy ich wykorzystaniu stworzymy gustowną a także uniwersalną przestrzeń. Dobrze jest wybrać również ciepłe kolory metali: miedzi i mosiądzu. Do takiej aranżacji pasują miękkie kobierce w minimalistycznych wnętrzach uzupełnionych o designerskie, współczesne sprzęty. Także dodatki do kuchni zaprojektuj w ciepłych zabarwieniach - zerknij na dodatki kuchenne http://ad-home.pl.

Styl przemysłowy, zatem początkowo przystosowywanie bezpańskich hali fabrycznych oraz magazynów na mieszkanka przez cyganerię artystyczną, na przełomie lat zdobywał chmary sympatyków. Obecnie wraca w nowej, troszkę zmiękczonej odsłonie w formie tzw. soft loftu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.