Szary i brąz są przytulne

Aranżacja mieszkania to spora gratka dla świeżo upieczonych właścicieli domu. Kiedy nie nie przepadacie za nowomodą, polecam sięgnąć po nowoczesne kolory. Dziś podpowiadamy jak zrobić mieszkanie w barwach szarości albo mieszkanie w brązowym kolorze.


fotel
Wprowadził: Dekoria.pl
Treści źródłowe: Dekoria.pl
Tak samo szary, jak i brązowy kolor są zawsze modne. Przeżyły wszelkie możliwe mody, są obecnie w cenie i pięknie wyglądają nie tylko w przedpokoju, salonie i kuchni. Polecamy także w takich barwach wykonać sypialnię. I szczerze piszę, że szare mieszkanie wcale nie musi być smutne i nijakie. Można w nim stworzyć prawdziwą oazę do wypoczynku, a także mały kącik do pracowania i aktywności.

Stwierdziłam tospoglądając na stronę: . Internautka pisząca bloga prezentuje w nim dużo bardzo ciekawych aranżacji mieszkań, w których brązy i szarości to kolory dominujące.

Jeśli spojrzymy na brąz, zapominamy, że nie dajemy go w pomieszczeniu jedynie poprzez pomalowanie ścian w tym kolorze, ale przede wszystkim przez prowadzenie brązowych dodatków do mieszkania. Przede wszystkim drewnianych mebli, i wszelkiego rodzaju wykończeń z realnego, prawdziwego drewna. mieszkanie (zobacz kupię mieszkanie)


system kuchenny
Wprowadził: Peka Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Peka Sp. z o.o.
Takie rozwiązanie stanowi idealną opcję w pomyśle aranżacji wielkich przestrzeni, np. salonu połączonego z kuchnią. Jeśli są to duże pokoje, możemy dać sobie na zastosowanie dużych mebli. W przypadku niewielkich pomieszczeń wybierzmy lekkie, szkieletowe konstrukcje. Do obu barw będą wyglądać dodatki we wszystkich możliwych barwach!
2018-06-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.