Serwis z dekoracjami do domu - interesujące ciekawostki

W obecnych w różnych domach można zauważyć ciekawe pomysły. Należą do nich między innymi szklane blaty. Można je użyć nie jedynie przy stołach, ale również, jako część blatów kuchennych szafek. Coraz częściej wybiera się w domach szkło. Nareszcie doszło do nas Polaków, że szkło hartowane rzeczywiście nie musi być nieciekawe i świetnie się sprawdza w różnych miejscach mieszkania. Możemy wybrać szklane blaty, szklane drzwi, czy nawet schody. Szkło sprawia, że miejsce nabiera nowoczesnego charakteru.

kwiaty - dekoracja mieszkania
Wprowadził: ProFlowers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kiedy, więc zdaje nam się, że nasze mieszkanie za bardzo zdaje się być niczym babciny dom na wsi, to powinniśmy wyrzucić zbyt dużą ilość mebli i postawić na szklane rozwiązania. Na sto procent będziemy zadowoleni. Zwłaszcza, jeżeli wybierzemy jakieś niesamowite kolorowe szklane blaty w kuchni (zajrzyj), wtedy na sto procent z większą ochotą zechcemy spędzać czas nawet robiąc posiłki w kuchni, czy ogarniając garnki i talerze po posiłku.

szklany wazon
Wprowadził: Bonsoni.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Piękne wykorzystanie szkła

W obecnych czasach chcielibyśmy żeby nasze mieszkanie było rzeczywiście wyjątkowe. Tak, więc poszukujemy intrygujących rozwiązań. Do takich na sto procent należą produkty stworzone techniką fusing. Ozdoby zrobione tą metodą są naprawdę niepowtarzalne. Czym w ogóle fusing? Jest to łączenie przez topienie w wysokiej temperaturze bądź też zgrzewanie kawałków szkła. Nie jest ważne, jaki mają kształt. Dlatego jeżeli rozbije się nasza ulubiona lampa zamiast wyrzucać ją na śmieci można zebrać szkło i zrobić z tych kawałków paterę na owoce. Musimy znaleźć tylko miejsce, w którym jest piec do fusingu, o czym więcej dowiesz się tu - świetne propozycje. Oczywiście szkło musi zostać zmieszane z odpowiednimi specyfikami. Firmy , które zajmują się fusingiem zazwyczaj kupują szkło w hutach szkła i z tego rodzaju produktów tworzą własne i niepowtarzalne ozdoby. Cały proces daje możliwość stworzenia wspaniałego i gładkiego produktu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.