Rolety w oknach – co proponują producenci?

Chcąc ochronić wnętrze własnego mieszkania przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów lub przechodniów, wieszamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Stosunkowo niedawno w sklepach pojawiły się fotorolety. To rewelacyjna alternatywa dla klasycznych żaluzji i rolet. Świetną ozdobą każdego wnętrza mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowoczesnym rodzajem rolet , które zrobiono z materiału. Obraz, który zostaje nadrukowany na rolecie przysłoni nieciekawy widok za naszym oknem, ale też ochroni wnętrze przed ciekawskim wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.

rolety okienne
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich wykonywaniem mogą na zamówionej rolecie wydrukować wybrane zdjęcie. Swoim klientom proponują one wielki wybór zdjęć. Nic nie przeszkadza również temu, aby firma wyprodukowała roletę przedstawiającą wybrane przez nas zdjęcie z domowego albumu. Możemy więc zlecić wykonanie rolety drukowanej, na której znajdzie się zdjęcie naszego ukochanego psa, miejsca, w którym lubimy spędzać wakacje czy osoby , która jest dla nas bardzo ważna.

Rolety drukowane można montować na różnych rodzajach okien - zobacz jakich. Nadają się także do okien, które składają się z kilku części, a więc do okien dwu- bądź trzyskrzydłowych. Można je zamontować także w oknach balkonowych. Ten interesujący rodzaj rolet robi się z tkanin, które przepuszczają światło, ale także z materiałów , które zapewniają zaciemnienie. Gama kolorystyczna rolet drukowanych jest niezwykle szeroka. Możliwość wykonania rolet z dowolnie wybranym zdjęciem sprawia, że mogą one urozmaicać każde pomieszczenie domu. Będą doskonałe w salonie, pokoju pociech, w sypialni. Jak inne rodzaje rolet, także te drukowane można montować bezpośrednio na skrzydle wybranego okna.


Kolejne treści

Fotorolety w aranżacji wnętrz domu

Fotorolety w salonie
Wprowadził: fivaro.pl
Treści źródłowe: fivaro.pl
Rozwiązania dekoracyjne do domów oraz mieszkań to coś, w czym sporo przedsiębiorstw się specjalizuje. Doskonale przygotowane rozwiązania z zakresu osłon na okna są przede wszystkim bardzo różnorodne. Znacznym zainteresowaniem cieszą się wyjątkowe projekty obejmujące rolety okienne z drukowaną fotografią. Dzięki temu możemy w każdym pokoju stworzyć doskonały klimat, co na długo zostanie w pamięci odwiedzających gości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.