Prawidłowo wybrane światło w domu - sposób na modne wnętrze, a także wygodne życie.

Parę kwestii, które trzeba brać pod uwagę przy wyborze lamp.
Dobierając rodzaj światła do pojedynczych pomieszczeń warto nie zapominać o tym, by obok funkcji dekoracyjnej spełniało ono także użytkową. Rzecz jasna w zależności od rodzaju pomieszczenia, jego usytuowania i innych kryteriów mogą one być inne.


Rozpocznijmy od łazienki. Pierwszą sprawą, o której warto pomyśleć będzie pytanie, czy mamy tam okno? Może być ono uzupełniającym źródłem światła. Bezspornym wyborem jest lampa sufitowa do łazienki. Bogatą ofertę znajdziesz pod tym linkiem. Winna ona oświetlać całą przestrzeń - to będzie pomocne zarówno w czasie czynności higienicznych, ale ponadto podczas porządków. Lampa sufitowa do łazienki może mieć postać plafonu, reflektorów o dowolnej liczbie, jak również oświetlenia halogenowego. W razie potrzeby trzeba uzupełnić ją dodatkowym oświetleniem lustra.

A co z pokojem dziennym? Zazwyczaj decydujemy się po prostu na jakiś typ lampy wiszącej, jednak na rynku pojawiła się super alternatywa: nowoczesne plafony do salonu. Sprawdzą się przede wszystkim w pokojach niezbyt wysokich. Lampy, jakie kiedyś kojarzyły nam się głównie z łazienką, aktualnie zyskały całkowicie inną rangę.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.