Nowoczesne projekty budynkówz garażem na dwa samochody

Współczesne projekty domów wyróżniają się zróżnicowaną estetyką, ciekawym spożytkowaniem powierzchni, a również użyciem wielu pożytecznych funkcjonalności, które jednoczą stylistykę z wygodą użytkowania.
Nawet projekty niewielkich domków dostarczają perfekcyjne rozplanowanie przestrzeni mieszkalnej. Wnętrza dostarczają wrażenie przestronności, a jednocześnie sprawiają odczucie przytulności.


zyski
Wprowadził: Don Graham
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Budynki (zobacz więcej treści na ten temat) parterowe z garażem na dwa auta wymagają do zrealizowania więcej miejsca niż budynki ze strychem i piętrowe. Zaplanowanie każdych funkcji użytkowych na poziomie podłoża nastręcza parceli rozległej i właściwie płaskiej. Szczęśliwi właściciele sporych i równych działek mogą sobie zezwolić na realizowanie inwestycji, jaka będzie funkcjonalna, ze względu na brak schodków. Inwestycje na podstawie piętrowych projektów domów z garażem dwustanowiskowym są spełniane z powodzeniem na działkach niekoniecznie płaskich, wymagają większego terenu. Projekty domów z garażem dwustanowiskowym to zazwyczaj wille, lub obiekty dwurodzinne.


Są parterowe i piętrowe projekty domów z dwoma garażami.

Czy szukasz na stronie meble łazienkowe czegoś bardzo zajmującego? Namawiamy więc do kolejnego wpisu. Trzeba jedynie kliknąć w poniższy link.

W niedużych budynkach można zaprojektować pomieszczenie dla dwóch wozów pod jednym dachem. Konstrukcja więźby dachowej, pokrywająca fasady części bytowej pozostaje przeciągnięta nad częścią garażową. Taki zabieg podlega barierom.
Jest to rozwiązanie używane z powodzeniem w modelach domów z garażem dwustanowiskowym i niedużą nawierzchnią użytkową. W przypadku budynków o większym metrażu, linia dachu zostaje przełamana i garaż zyskuje zadaszenie o niezależnej konstrukcji.
2019-02-03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.