Nowe narzędzia i materiały do prac remontowych

W trakcie budowy lub prac remontowych domu potrzebnych jest wiele narzędzi, które usprawniają przeprowadzenie prac różnego rodzaju. Jakie to są narzędzia, czy są one potrzebne także dla majsterkowiczów?
Każdy z nas na pewno wielokrotnie korzystał z wierteł. Wśród ich bardzo różnych rodzajów są także wiertła dwustronne. Wiertło dwustronne w zdecydowanej większości przypadków dostrzec można w zakładach , które mają charakter rzemieślniczy i przemysłowy. Wiertło (nasze linki) dwustronne pozwala na zrobienie otworów w tworzywach sztucznych, blachach , które zrobione są z metali kolorowych oraz w blachach stalowych. Wielką zaletą tych wierteł jest to, że wyjątkowo rzadko podczas prac dochodzi do ich złamania.

szyba
Wprowadził: Vagamundos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/keoki/513461491/sizes/o/
Produkowane są w różnych średnicach, począwszy od średnicy 3,1 mm aż do średnicy 8,0 mm. W trakcie budowy nowego domu, ale również w czasie remontu starego nieraz zachodzi konieczność skutecznego zamocowania pewnych elementów o charakterze konstrukcyjnym. Jeszcze do niedawna używane były jedynie kołki (odwieź www) rozporowe, dzisiaj coraz częściej stosujemy elementy jakimi są kotwy chemiczne Fischer. Wspomniana kotwa chemiczna Fischer stosowana jest do mocowania w ścianach wzniesionych z gazobetonu, pustaków, cegły. Jeżeli chodzi o ten ostatni materiał, to wymienionej kotwy można użyć zarówno do ścian wzniesionych z cegły pełnej, jak i z cegły dziurawki. Kotwa chemiczna Fischer to z całą pewnością rewelacyjny wybór.

Kolejne treści

Modne wypelnienie przestrzeni mieszkania z opcją personalizacji

Okna
Wprowadził: Martin Pulaski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Obecnie remont mieszkania to nie tylko zamiana dotychczasowych sprzętów na nowe i odświeżenie panującej atmosfery. Lokum to bezpośrednie wydłużenie unikalnej osobowości człowieka.


Remont domu jest nieraz okazją do zmiany wystroju jego wnętrza, związany jest z wymianą drzwi wewnętrznych czy okien. Coraz częściej w naszych domach stosowane jest jako część wystroju wnętrza szkło. Bardzo chętnie stawiamy na montaż szklanych drzwi wewnętrznych. Takie drzwi muszą być dla użytkowników bezpieczne, dlatego trzeba wybrać tylko takie drzwi, w których zamontowana została szyba bezpieczna hartowana .


Wspomniana szyba bezpieczna hartowana jest o wiele bardziej wytrzymała od szyby , która została zrobiona z tradycyjnego szkła. Taka szyba jest niezwykle odporna na uderzenia. Jest to niezwykle ważne, jeżeli w naszym domu są małe dzieci. Co więcej, jeżeli nawet zdarzy się, że pociecha uderzy w taką szybę i ona pęknie, to ryzyko, że dziecko zostanie poranione fragmentami jest tak naprawdę zerowe. Jeśli szyba zostanie rozbita, to powstaną odłamki, ,które nie mają ostrych krawędzi.
2018-06-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.