Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy kupnie swojego mieszkania? Sprawdzaj lokalizację!

Zakup nowego mieszkania to niewątpliwie nie bułka z masłem - jeśli uświadomisz sobie, iż masz przeznaczyć na to oszczędności całego życia albo zadłużyć się bardzo na kolejne kilkanaście lat, bez wątpliwości poczujesz naprawdę wielką presję.
Koparka na budowie
Wprowadził: Edsel Little
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Dzisiaj podpowiadamy, na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie swojego mieszkania i jak stwierdzić, czy jest ono położone w odpowiedniej lokalizacji.
Lokalizacja mieszkania niewątpliwie jest niezwykle istotne zwłaszcza w wielkich miastach. Oczywiście na przykład mieszkania na Pradze w Warszawie mogą być d;a Ciebie ładne, jednak jeżeli pracujesz przykładowo na Ursusie i musiałbyś co dzień dojeżdżać do pracy przykładowo godzinę, wówczas bez wątpliwości musisz przemyśleć inną lokalizację.


Zwracaj uwagę na infrastrukturę


dekoracje
Wprowadził: Ursula Stalder
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jeżeli myślisz długofalowo, wtedy niewątpliwie musisz myśleć także o dzieciach - nawet jeśli na razie ich nie planujesz. Dlatego akurat musisz zwrócić szczególną uwagę, czy na przykład w pobliżu danego znajdują się place zabaw lub przedszkola i szkoły. Konieczność dowożenia dziecka do szkoły gdzieś na drugi koniec miasta bez wątpliwości sprawi, iż Warszawa Bemowo mieszkania nie będą Ci się już wydawać tak atrakcyjne - Warszawa Bemowo mieszkania (https://nowyruczaj.pl/).


lampy
Wprowadził: bartholo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Kompromis pomiędzy ceną a lokalizacją


Oczywiście im lepsza lokalizacja, tym większa cena mieszkania.
Jeśli nie masz nieograniczonego budżetu, niewątpliwie musisz znaleźć jakiś sposób, aby to wypośrodkować - fajnym przykładem są bez wątpienia mieszkania na Pradze, które polecamy każdemu.
2018-08-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.