Mieszkanie i wnętrze. spraw by twoje mieszkanie było wyjątkowe!

Ludzie, gdy słyszą hasło dom przeważnie kojarzą je z domem w którym się wychowali. W rzeczywistości nie ma znaczenia czy był to piękny wielki dom, czy mieszkanie na piątym piętrze w bloku. Dom to to przestrzeń którą kojarzymy z tym, że byliśmy w niej większość naszego życia i co ważne mieszkają lub mieszkali tam matka i ojciec.
aranżacje mieszkań
Treści źródłowe: flickr.com
Dom to nie tylko kilka ścian i dach nad głową, to w szczególności rodzina.

Jeżeli prezentowana tematyka jest godna Twojej uwagi, kliknij szybko tu - ta propozycja (https://gustomania.pl/) z pewnością również Cię bardzo zainteresuje.

Wiedząc o tym należy pamiętać, że wnętrze każdego domu jest dopasowane do domowników. Dlatego nie można oddać urządzania mieszkania w ręce profesjonalistów, bez wcześniejszej rozmowy. Ludzie zajmujący się urządzaniem wnętrz powinni wiedzieć, kto będzie w konkretnym miejscu mieszkał. Wiadomo, że są urządzane apartamenty, które możemy kupić i natychmiast się do nich wprowadzić. Jednak często są to dość zimne miejsca. Brak im tego czegoś (zobacz kompletną propozycję na tej stronie). Bo dom i wnętrze zawsze kojarzy się z jakimś zapachem, z przestrzenią na wiele dodatków, które często zmieniają swoje miejsce razem z nastrojem domowników.

Kolejne treści

W jaki sposób przygotować się do aranżowania lokum?

Mieszkanie
Wprowadził: Ben McShea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Planując aranżowanie wnętrz po raz pierwszy bądź remont, myślimy zwykle, jak winno się ono prezentować. Nasze wyobrażenia niestety najczęściej odbiegają dosyć istotnie od rzeczywistości, co bywa dość kłopotliwe.


„Dom takie proste słowo” Każdy mógłby o swoich domach powiedzieć coś miłego. Ale prawda jest taka, że gdy mieszkamy gdzieś przyzwyczajamy się do wielu wad, na które osoby znajdujące się pierwszy raz w danym wnętrzu natychmiast zwracają uwagę. A nam po pewnym czasie już się nie chce przesuwać kanapy o te dziesięć centymetrów w lewo, by wygodniej można byłoby do niej dotrzeć z dwóch stron. Sporo rzeczy staje się mało istotne. To, że żarówka się przepaliła w przedpokoju, nie ma znaczenia, bo domownicy wiedzą, że światło z pokoju dziennego wystarczy. Dom i wnętrze, do którego się przyzwyczailiśmy, często jest zaniedbywany (czytaj więcej). Nie chodzi tu tylko o to, że jest bałagan, ale raczej o to, że każda rzecz robiona jest po łebkach. Dlatego warto raz na jakiś czas spojrzeć na wnętrze, w którym mieszkamy obiektywnie i postarać się coś odmienić.

sypialnia
Wprowadził: Ben McShea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Często mała zmiana może bardzo wiele odmienić. Nie trzeba natychmiast robić rewolucji, wystarczy wyrzucić, oddać lub sprzedać zbędne rzeczy, kupić parę drobiazgów, które sprawią, że łatwiej będzie zorganizować przestrzeń, wykręcić zepsute żarówki, wymienić na nowe. Zmienić ustawienie mebli, wyczyścić dywany i mieszkanie będzie wyglądało jak nowe. Dlatego zamiast twierdzić, że chciałoby się np. wymienić meble ale nie brak na to pieniędzy, powinniśmy ruszyć się z kanapy i zrobić, co w naszej mocy, by nasz dom był przyjazny dla gości.
2019-05-20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.