Nieruchomości we Wrocławiu - najróżniejsze opcje

Wrocław to duże, uniwersyteckie miasto, dzięki temu każdego roku przyjeżdża tu mnóstwo młodych ludzi z małych miasteczek na studia. Część z nich po zakończeniu edukacji wyprowadza się do miast urodzenia, część pozostaje na miejscu, tworząc rodziny. Mało kto, zwłaszcza wśród nowo przybyłych, może liczyć na dostanie przydziału lokalu socjalnego, a jeszcze mniej osób chce całe życie płacić ogromne czynsze wynajmującym im lokum. Z tego powodu młodzi decydują się na zakup własnego mieszkania w centrum Wrocławia czy bardziej na jego przedmieściach. Jakie są alternatywy?
Czasami dzielnica umieszczona od starówki o wiele kilometrów, może być atrakcyjnym pomysłem, szczególnie jeśli łączy ją dobra komunikacja. [
www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/opis-inwestycji/ksiezno
Wprowadził: Matt Buck
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
]Dlatego chcąc nabyć mieszkanie Opolska Wrocław lub Kąty Wrocławskie będą odpowiednim wyborem. Przemieścimy się na obszar tych dzielnic komunikacją publiczna, jezdnie nie wiodą przez mocno nawiedzane rejony, także autem osobowym podróż także będzie niedługa. Jest tam w dalszym ciągu wznoszonych sporo osiedli, które zaspokoją potrzeby również najmocniej wymagających ludzi. Dodatkowo, jeżeli chcemy kupić mieszkanie Opolska Wrocław leży na bardzo dobrej trasie wyjazdowej z miasta, będąc jednocześnie połączoną z innymi, głównymi dzielnicami.

Jeśli jednak interesują nas raczej mieszkania w centrum Wrocławia - (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/opis-inwestycji/river-point), należy postawić na zabytkowe budownictwo. Do teraz można znaleźć pełno zabytkowych kamienic, wzniesionych przed wojną, które doskonale nadają się do zaadaptowania. Lecz im większy standard konkretnego budynku, tym wyższa cena za metr kwadratowy. Z tego powodu jeżeli chcemy uzyskać jak najatrakcyjniejszą cenę, warto kupić lokum w nieodnowionej czynszówce, za to w ścisłym centrum. Będzie nas ono kosztować nawet kilkakrotnie mniej niż nowe budownictwo. Dodatkowo, większość czynszówek kierowanych jest przez wspólnoty mieszkaniowe, które prędzej czy później decydują się na kapitalny remont budynku. Nie są to bardzo duże koszty dla nas, poza tym znacznie zwiększą wartość naszego mieszkania.


Kolejne treści

Na które nagrzewanie domku się zdecydować?

Sezon grillowy rozpoczęty
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia
Istnieje kilka paliw, które wykorzystuje się do grzania domów. Każde z nich charakteryzuje się całkiem innymi właściwościami, dlatego warto znać ich słabe a także mocniejsze strony.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.