Mieszkania w Bielsku-Białej - czyli, kolejny tekst z cyklu "w jakim miejscu szukać?" oraz "w jaki sposób odnaleźć?"

Temat powiązany z mieszkaniami, jest dosyć często poruszany zarówno w mediach, jak i prywatnie pomiędzy ludźmi. Najważniejszą różnicą między nimi jest jednakże metoda rozmowy na ich temat, albowiem media zwykle koncentrują wewnątrz siebie ryneczek pierwotny, a więc mieszkanka całkowicie nowiutkie, wewnątrz nowiutkich osiedlach, zbudowane od samego zera, bez pierwszego mieszkańca.
mieszkania bielsko
Wprowadził: Tim Walker
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Fototapeta dżungla
Wprowadził: Kids Town
Treści źródłowe: www.kidstown.pl


Jednakże jeśli chodzi o rozmowy prywatne, to zwykle jest tam poruszany temat ryneczku wtórnego, albowiem "zwyczajnego obywatela", najczęściej nie jest stać na mieszkanka dopiero co wybudowane...


rozwiązania
Wprowadził: Jena Fuller
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jak to prosto się domyśleć nasz pisany dzisiaj temat jest to temacik mieszkaniowy, jednakże ograniczymy go do pewnego rejonu zawartym na górnym śląsku, czyli konkretnie miasteczka Bielsko-Biała. Mieszkania Bielsko, jest to jak się okazuje zaraz po wejściu do sieci, mieszkanka przede wszystkim pochodzące z ryneczku wtórnego - bywa to związane z tą rzeczą, iż większość budowli, tak jak na calutkim górnym śląsku, bywa jeszcze z wnętrza czasów komunizmu, gdy calutki górny Śląsk był częścią całkowicie innego typu kraju.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.