Łazienka to wyjątkowe miejsce do tworzenia aranżacji. Jakie więc wybierać sprzęty, które będą dobre i sprawdzą się na lata

Wybieranie grzejnika łazienkowego nie polega tylko na wyborze kształtu i barwy. Istotna jest także moc, która jest zależna od tego, jakiego typu grzejnik ma spełniać funkcje – czy ma posłużyć jedynie do grzania, czy także do suszenia. Oferta grzejników łazienkowych jest niezwykle zasobna.

grzejnik
Wprowadził: Jaga
Treści źródłowe: Jaga
Grzejniki łazienkowe produkowane są w różnorodnych kształtach i kolorach. Wykonuje się je także z różnorodnych tworzyw. Mogą być wyposażane w dodatkowe akcesoria, np.: wieszaki, uchwyty, grzałki elektryczne czy lustra. Grzejniki łazienkowe mogą pełnić rozmaite funkcje. Główna to grzanie łazienki, choć równie ważna jest też funkcja miejsca dla ręczników. Grzejnik łazienkowy (link do strony) spełnia również funkcję dekoracyjną,gdyż z reguły jest umieszczany w głównej jej części, dlatego jego wygląd i dostosowanie do aranżacji i stylu łazienki są również bardzo ważne.

Kolejne treści

Najlepsza dekoracja mieszkań – garść praktycznych porad

klasyczne wnętrze
Wprowadził: atl10trader
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Powiem z góry, ten poradnik został napisany przez faceta i dla faceta. Dla pań będzie nieco toporny, dla designera domów wręcz prymitywny. Ja mimo to pragnę przybliżyć mężczyźnie, którego zadaniem jest wykończenie domu własnoręcznie, trudny temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.


Przewaga grzejników do łazienki ma standardową budowę drabinki – składają się one zazwyczaj z pionowych kolektorów, łączonych poziomymi rurkami. Ta konstrukcja ma ważne cechy użytkowe – grzejniki takie są funkcjonalne, bo można na nich wysuszyć ręczniki lub bieliznę. Nietrudno się je montuje i mimo nieskomplikowanej konstrukcji pozwalają również ogromne szanse zaaranżowania wnętrza, gdyż oferowane są w kilku kolorach i kształtach.

Do tworzenia grzejników wykorzystuje się wysokiej jakości rurki i profile wykonane ze stali, miedziane i aluminiowe. Ze względu na wilgoć w łazienkach zabezpieczenia przeciwko korozji i powłoki wykończeniowe muszą być najdoskonalszej jakości. Są to zupełnie inne wykończenia niż w zwykłych grzejnikach. Powłoki mogą być np. lakierowane, chromowane i metalizowane lub wykonane z satyny. Producenci zapewniają kilkanaście normalnych kolorów i na zamówienie mogą pomalować grzejniki na dowolnie wybrany kolor.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.