Hokery barowe – konieczne must-have klubu

Posiadając swój pub zdecydowanie opłaca się wyposażyć go tak, aby był użyteczny , jak również wyróżniał się ciekawym smakiem. Może na to wpłynąć bardzo sporo różnych czynników – przykładowo odpowiednie oświetlenie, dekoracje, rodzaj i wielkość barku, dizajn stolików i krzeseł oraz rzeczy które decydują o przeznaczeniu lokalu – na przykład występowanie sceny albo parkietu.
Krzesło barowe
Treści źródłowe: damnet.pl
Chociaż rozmaitych możliwości jest pod tym względem niezwykle wiele, z pewnością warto wziąć pod uwagę ładne hokery barowe – nie tylko są nieocenione dla stałych bywalców lubiących porozmawiać z barmanami, lecz również nadają lokalowi bardzo elegancki wygląd. Zależnie od konkretnego pomysłu można dzięki nim wprowadzić do baru estetykę retro – na przykład lat 90. – bądź hipernowoczesną.

Powszechne są też rozmaitego rodzaju połączenia stylów – należy jednak wówczas brać pod uwagę, że eklektyzm bywa sztuką wymagającą, za to dobrze przemyślany zdecydowanie wyjdzie na plus u bywalców. Warto do nich dopasować inne designerskie dodatki do pomieszczeń – na przykład lampy, stoliki, posążki, półki , a także dekoracje na ścianach.

Hokery - propozycja designerskich hokerów - barowe - http://www.damnet.pl/produkty/wszystkie/hokery - to specyficzne wysokie krzesła spotykane w rozmaitego typu klubach rozrywkowych oraz gastronomicznych – przykładowo herbaciarniach bądź barach. Komfortowe i wysokojakościowe, z pewnością będą się podobały od pierwszego spojrzenia. Takie krzesła mogą mieć różnorodną kolorystykę i design – od prostych obrotowych krzesełek na długiej tyczce aż po minifotele. Pod względem materiałów wybór także jest bardzo obszerny – ich siedziska mogą być wykonane ze skóry (także ekologicznej), tapicerki albo specjalnie wyprofilowanego tworzywa ABS.

Zdecydowanie należy mieć na uwadze, że z ich wysokością jednak nie należy przesadzać – wówczas spowoduje to ogromną niewygodę dla ludzi niskiego albo (tu) nawet przeciętnego wzrostu. Hokery, ponieważ zwykle są zlokalizowane tuż przy barze, bez wątpienia muszą nawiązywać do niego stylistyką bądź chociażby kolorem.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.