Kładziemy terakotę w toalecie, na co zwracać uwagę?

Decydując się na położenie glazury w umywalni, musimy trzymać się pewnych zasad. Toaleta jest poniekąd wizytówką naszego mieszkania.


Aby uzyskać odpowiedni efekt nierzadko w łazienkę inwestujemy wiele pieniążków, więc warto zastanowić się nad należytym doborem użytych płytek, jak także stosownym wyborem eksperta, gdyż prawidłowo położone płytki będą kluczem do naszego sukcesu.


Białe płytki ceramiczne
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Nawet najpiękniejsze, najbardziej modne płytki niewłaściwie kładzione mogą okazać się koszmarem. Okaże się np., że nie jedynie pękają, ścierają się, ale też nie trzymają prawidłowej szczelności. Łazienka jest punktem o podniesionej wilgotności, w związku, z czym trzeba szczególną uwagę kierować na przygotowanie powierzchni pod płytki Lubin. Jak wiemy w toalecie może dojść do przejściowego, całkowitego kontaktu z wodą dla przykładu przez zalanie wodą z pralki. I jeżeli płytki gresowe (ten adres- skorzystaj z oferty na płytki gresowezobaczysz na http://www.euro-ceramika.pl/plytki-gresowe-wady-zalety-gresow/) zostały nieodpowiednio zamocowane (podłoże nie było pokryte gruntem lub folią w płynie) może dojść do odklejania się uprzednio przyklejonych płytek. Przed położeniem płytek powierzchnia musi być oczyszczona, bez kawałków luźno niezwiązanych fragmentów. Co więcej powinna być pozbawiona kurzu, tłuszczu a także innych zanieczyszczeń a finalnie - stosownie zagruntowana oraz oczywiście pozbawiona nierówności. Dzięki tak przyszykowanych nawierzchniom mamy duże szanse na sukces naszego przedsięwzięcia.


Kolejne treści

Coraz częściej w przeróżnych wnętrzach możemy dostrzec dziwne rozwiązania, które na dłuższą metę okazują się doprawdy świetne

surowiec
Wprowadził: mush2274
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/mush2274/2294179491/
Każdy następny trend w designu wnętrz na początku zwykle spotyka się z pewnym oporem ze strony środowiska. Tak było i wtedy, gdy pewni designerzy zaczęli wykorzystywać beton w aranżacjach dekoracyjnych.


Kompetentna firma budowlana Lubin - Glazurnictwo zwracać będzie uwagę na zagwarantowanie szczelności w szczególności w tychże miejscach, w których istnieje podwyższone ryzyko przenikania wody. Tymi szczególnym punktami są brodzik zbudowany z płytek ceramicznych oraz mury - https://www.wienerberger.pl/produkty/pustak-stropowy-porotherm-19/62.5 - dookoła brodzika i kabiny prysznicowej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.