Każdy pragnie mieszkać w pięknym i schludnym domu - by to osiągnąć musimy raz na jakiś czas dokonywać drobnych zmian

Każdy z nas z natury pragnie otaczać się pięknymi przedmiotami. Lubi także żyć w urzekających wnętrzach, ponieważ wówczas czuje się szczęśliwszy.


Dlatego z reguły tak sporo uwagi przykładamy do remontów czy designu wnętrz.


biuro
Wprowadził: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong


remontowanie
Wprowadził: Remix
Treści źródłowe: Remix


By być w stanie ładnie mieszkać, powinniśmy raz na jakiś czas przeprowadzać remont. Nikt wszakże nie miałby ochoty funkcjonować w murach, które prezentują się obskurnie i pamiętają jeszcze lata najgorszej komuny. Z tego powodu, co jakiś czas trzeba zrobić lifting mieszkania. Zazwyczaj rozpoczynamy od kuchni oraz łazienki. Remontowanie tych pomieszczeń jest najcięższe, ponieważ musimy tam zrywać płytki i montować całość od zera. Jest to czasochłonne oraz zazwyczaj dosyć drogie. Ale warto, gdyż efekt będzie fantastyczny. Ładnie prezentujące się wnętrze zasługuje niekiedy nawet na okładkę branżowego czasopisma o pięknych wnętrzach. Oprócz płytek potrzebne będą nam również nowe meble oraz sprzęt. To jednak pomogą nam kupić profesjonalni projektanci w salonach meblowych. Jeśli chodzi o remontowanie - (wyburzenia budynków) salonu czy holu, to sprawa jest już o wiele prostsza. Mamy możliwość po prostu położyć nowe deski oraz pomalować ściany. Wybór wypoczynku również nie powinien być zbyt trudny.


Kolejne treści

Jak zrobić ocieplenie poddasza? Ocieplenie dachu wełną mineralną

wykończenia
Wprowadził: Josef Kocmid
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Prawidłowe ocieplenie dachu a także ocieplenie poddasza ma równie ogromne znaczenie, jak odpowiednia izolacja cieplna ścian.


Przez kiepsko zaizolowany dach może czmychać od 10 do aż 25% ciepła.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.