Każdy pragnie mieszkać w pięknym i schludnym domu - by to osiągnąć musimy raz na jakiś czas dokonywać drobnych zmian

Każdy z nas z natury pragnie otaczać się pięknymi przedmiotami. Lubi także żyć w urzekających wnętrzach, ponieważ wówczas czuje się szczęśliwszy.


Dlatego z reguły tak sporo uwagi przykładamy do remontów czy designu wnętrz.


Kolejne treści

Remontujemy mieszkanie. Dowiedz się więcej

podesty ruchome
Wprowadził: Jeffrey Zeldman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wakacje to idealny moment na przeprowadzenie w naszym domu gruntownego remontu. Zazwyczaj chęć poważnych zmian w naszym mieszkaniu odczuwamy wówczas, gdy cała przyroda budzi się do życia. Wiosenne słoneczko nastraja nas odpowiednio do życia i daje nam dużo potrzebnej siły witalnej. Ale zazwyczaj do wiosennego remontu nie potrafimy się zmusić i tak naprawdę za jakąkolwiek robotę zabieramy się w lecie.


biuro
Wprowadził: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong


remontowanie
Wprowadził: Remix
Treści źródłowe: Remix


By być w stanie ładnie mieszkać, powinniśmy raz na jakiś czas przeprowadzać remont. Nikt wszakże nie miałby ochoty funkcjonować w murach, które prezentują się obskurnie i pamiętają jeszcze lata najgorszej komuny. Z tego powodu, co jakiś czas trzeba zrobić lifting mieszkania. Zazwyczaj rozpoczynamy od kuchni oraz łazienki. Remontowanie (więcej treści na ten temat) tych pomieszczeń jest najcięższe, ponieważ musimy tam zrywać płytki i montować całość od zera. Jest to czasochłonne oraz zazwyczaj dosyć drogie. Ale warto, gdyż efekt będzie fantastyczny. Ładnie prezentujące się wnętrze zasługuje niekiedy nawet na okładkę branżowego czasopisma o pięknych wnętrzach. Oprócz płytek potrzebne będą nam również nowe meble oraz sprzęt. To jednak pomogą nam kupić profesjonalni projektanci w salonach meblowych. Jeśli chodzi o remontowanie - (wyburzenia budynków) salonu czy holu, to sprawa jest już o wiele prostsza. Mamy możliwość po prostu położyć nowe deski oraz pomalować ściany. Wybór wypoczynku również nie powinien być zbyt trudny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.