Każdy chce mieszkać w eleganckich wnętrzach, dlatego raz na jakiś czas wymagany jest remont

Nikt nie lubi remontów. Najczęściej na sam dźwięk tego słowa ludzie dostają dreszczy. Zwykle rozciągają się one o kilka tygodni i kosztują nas znacznie więcej, aniżeli planowaliśmy.


Jeżeli zabieramy się za remont łazienki, to rzecz jasna powinniśmy kupić nowy prysznic lub wannę oraz inne niezbędne Wyposażenie, takie jak umywalkę i lustro.


widok - budowa
Wprowadził: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Kolejne treści

Budowa i remont: tynki, ściany i posadzki

Tynki cienkowarstwowe
Wprowadził: Sto - ispo
Treści źródłowe: Sto - ispo
Każdą budowę domu musi poprzedzić dobrze sporządzony projekt.


oświetlenie także jest niezwykle istotne. Powinno być tak umiejscowione, żeby nie było nazbyt jaskrawe, ale na tyle mocne, żeby można było zrobić w łazience makijaż. Jednak ważną sprawą, od której powinniśmy rozpocząć cały farba (zobacz szczegóły tu...) łazienki, wydaje się być kafelkowanie. Samo nabycie płytek to tylko początek. Później musi je ktoś przykleić na podłodze i ścianach. Jeżeli nie wiemy, jak to się robi, to należy zatrudnić fachowców. Kafelkowanie niestety nie jest taką łatwą sprawą, ponieważ arcyważna wydaje się być precyzja. Płytki powinny być ułożone idealnie co do milimetra, ponieważ inaczej będzie widać nierówności. Wobec tego należy wezwać dobrych specjalistów w mieście. O tym, kto jest najlepszy, należy porozmawiać ze znajomymi albo kimś z rodziny. Jeżeli nikt ostatnio nie robił flizowania, to naszą ostatnią deską ratunku będzie internet. Musimy poczytać wiadomości na remontowych forach i dostać namiary na dobrych fachowców.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.