Jakiego rodzaju zaczep elektromagnetyczny wybrać do drzwi ciężkich?

Na CPN-ach lub w sklepach, są montowane zamki, które zabezpieczają drzwi po wciśnięciu przycisku pod ladą.


Zaczep elektromagnetyczny ułatwia sterowanie wejściem zarówno w niezłożonych domofonowych instalacjach jak i w systemach złożonych bezpiecznej ewakuacji z obiektu.


W systemach zabezpieczeń narzędzie to posiada szerokie wykorzystanie. Obecnie mamy wiele zaczep (solidna propozycja)ów elektromagnetycznych do wyboru, a ich wybór ciągle rośnie. Większość elektrozaczepów ma wytrzymałość działania na około 10000-30000 cykli. Pojedynczy cykl, to otworzenie a później zamknięcie drzwi.

Jeżeli interesuje Cię niniejszy wpis, to bez ociągania kliknij tu i przeczytaj ponadto inny tak samo pasjonujący news kocioł kondensacyjny cena.

Po takim czasie jest wymagana naprawa narzędzia lub wymiana na drugie. Niektóre elektrozaczepy mają wytrzymałość pracy od 300000 cykli, co zapewnia bezawaryjną pracę. Elektrozaczep powinniśmy dopasować do warunków, w których będzie pracował i przeznaczenia, jakie miałby realizować. Należy dopasować elektrozaczep do masy drzwi. Do wejść lewych powinniśmy kupić elektrozaczep lewy, a do prawych prawy, wówczas zapewnimy optymalne warunki działania. Zakupić dziś możemy również zaczepy symetryczne, które doskonale będą się sprawdzać zarówno w drzwiach lewych jak i prawych.


zaczep elektromagnetyczny
Wprowadził: AWBUD


Elektrozaczep z włącznikiem umożliwia odblokowanie zaczepu przy pomocy specjalnej mechanicznej przekładni. Dzięki temu dostęp do obiektu może być udostępniony bez dowolnych ograniczeń oraz wymogów kierowania zaczepem elektromagnetycznym. Mają one zastosowanie w punktach usługowych, w których w godzinach działania obiektu dostęp mają wszyscy klienci, a poza godzinami pracy obiektu jest konieczność kontroli osób, które wchodzą na plac budynku.


Kolejne treści

Jak skutecznie udekorować nasze pokoje? Sprawdź inspiracje

krajobraz
Wprowadził: Fotur Colombia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Upiększanie wnętrz to zadanie, z którym każdemu z nas kiedyś przychodzi się zmierzyć. Mimo iż uniwersalnie przyjęło się przeświadczenie, że jest to proste zadanie, to jednakże rzeczywistość wygląda zdecydowanie inaczej. Urządzanie wnętrz w większości wypadków jest przez nas wykonywane w przypadku remontowania mieszkania, kiedy to zobligowani jesteśmy wybrać wszelkie nowe elementy naszego umeblowania.


Do dużo ważących drzwi montowany jest specjalistyczny elektrozaczep, jaki jest wzmocniony. Cały czas mało popularnym urządzeniem jest zwora elektromagnetyczna. Urządzenie takie spełnia podobną rolę jak elektrozaczep.
2019-05-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.