Jakiego rodzaju mieszkania często kupujemy? Co ma wpływ na naszą decyzję, kiedy chodzi o metraż?

Decydując się na zakup własnego mieszkania z pewnością sporo myślimy nad tym, jakie powinno być. decyzja przecież jest na długie lata, z tego względu mamy poczucie ciężaru na swoich barkach.


elementy
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jakie sprawy bierzemy pod uwagę, gdy chodzi o metraż naszego lokum?


Na takim dachu uczestnicy szkolenia ćwiczyli wykonanie wolego oka dachówkami ceramicznymi Röben
Wprowadził: Röben
Treści źródłowe: Röben


W momencie kupna mieszkania należy myśleć w sposób przyszłościowy. Nie można analizować jedynie aktualnej sytuacji i zakładać, że nasze potrzeby nie ulegną zmianie. Tym bardziej, gdy jesteśmy młodzi to jest duże prawdopodobieństwo, że z kimś się zwiążemy oraz będziemy chcieć założyć rodzinę tania kawalerka w Poznaniu. Dlatego w kontekście posiadania potomstwa trzeba wziąć chociaż dwa pokoje pod rozwagę, by mieć trochę przestrzeni. Takie minimum, jakie rozważamy bierze się często stąd, iż zwyczajnie nie stać nas na większą ilość pokoi, nawet gdybyśmy bardzo chcieli je mieć.


kominek
Wprowadził: Porta KMI Poland
Treści źródłowe: Porta KMI Poland


Kolejne treści

W jaki sposób dobrać dobrą podłogę drewnianą do naszego mieszkania?

producent parkietów
Wprowadził: Franke Polska
Chyba wszyscy chcielibyśmy żeby nasz wymarzony dom wyglądał dokładnie tak, jak sobie wyśniliśmy. Oczami wyobraźni przygotowujemy projekt mieszkania, jakie będzie udekorowane po naszemu, z dbałością o każdy detal.


Finanse z pewnością mają ogromne znaczenie, kiedy mówimy o wyborze mieszkania. Dlatego też przykładowo dużym wzięciem mogą cieszyć się tanie kawalerki Poznań, jak i wiele innych dużych miast ma całkiem dobrą ofertę tego typu mieszkań. W przypadku kawalerek często myślimy również o możliwości wynajęcia ich na pewien czas. Na pewno będzie łatwo znaleźć na nie chętnych, bo sporo młodych ludzi szuka takiego lokum, gdzie można mieć prywatność, a do tego opłaty nie są tak duże mieszkania w Poznaniu z rynku pierwotnego. Z tego względu w kontekście zakupu mieszkania do wynajmowania, kawalerki to na pewno dobry pomysł. Na pewno gdy chodzi o kupno mieszkania, to najczęściej musimy wybrać kompromis i mierzyć siły na zamiary.


Kompromis polega właśnie na wielkości metrażu, odległości od centralnej części miasta, na wyborze dzielnicy. Wiedzmy jednak, że jeżeli nie będziemy sami siebie poganiać z decyzją to wreszcie uda się znaleźć coś, co będzie nam odpowiadało.
2018-01-25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.