Jakie zastosowania mogą mieć tzw. stopnie blokowe i gdzie się je wykorzystuje?

W wielu domkach wolnostojących posiadamy balkony. Są one zbudowane bądź to z przygotowanych stopni blokowych albo z wylanego betonu. Taki taras może służyć nam np. latem do zorganizowania zebrań z przyjaciółmi albo np. grilla.


Stopnie blokowe wykonane z granitu są wykorzystywane przeważnie w aranżacjach tarasów.


Często znajdują swoje zastosowanie w budowie schodków ogrodowych lub montowanych na zewnątrz. Za sprawą tego typu stopni można zniwelować odmienne poziomy powierzchni na nieruchomości. Podstawową zaletą stopni blokowych jest ich łatwość montowania. Jeżeli ciekawią Cię stopnie blokowe Strzegom to miasto, w jakim są one wytwarzane. W zależności od nadanej formy, wyróżniamy stopnie blokowe proste lub łukowe. Te pierwsze mają układ prostopadłościanu lub wielościanu. Można by również sporządzić schody - serwis - wedle życzenia odbiorcy pod wymogiem profesjonalnego naniesienia wymiarów poszczególnych elementów.


wiedza
Wprowadził: Ross Huggett
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Oferowane stopnie blokowe są produktem naturalnym oraz są produkowane z wysokiej jakości granitu pozyskiwanego w Strzegomiu. W porównaniu do innych materiałów, wykonanie schodów z granitowych stopni blokowych jest szybkie oraz proste. Ze względu na cechy naturalnego granitu pod wspomnianymi elementami konstrukcyjnymi nie należy wykonywać osłony termicznej czy betonowej struktury. Ponadto grzbiet schodów stworzonych ze stopni blokowych nie powinien zostać wykończony żadnymi materiałami. Takie stopnie blokowe świetnie będą się spisywać w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu.


Kolejne treści

Prace alpinistyczne - jakie warunki musimy spełnić aby móc je podjąć

w salonie
Wprowadził: Scott Jordan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Prace na wysokości zaliczane są do w szczególności niebezpiecznych. Wykonywanie zadań na wysokich budowlach powoduje, że fachowcy zmagają się tak z trudnymi warunkami pogodowymi panującymi na górze jak również z pracą, jaką muszą zrealizować perfekcyjnie.


Schody wykonane z granitu nie potrzebują zabezpieczenia, są niezwykle odporne na warunki pogodowe, nie przebarwiają się i nie pękają na mrozie. Dzięki temu stopnie blokowe są produktem na lata.
2018-04-05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.