Jakie są domy, od jakich czynników jest to zależne? Tak w rzeczywistości to my tworzymy dom i sprawiamy, iż jest taki, a nie jakiś inny

Są Domy zimne, nieprzyjemne do mieszkania. Bynajmniej nie mamy tu na myśli braku ogrzewania. Chodzi o taki emocjonalny chłód, który panuje w danym miejscu. Czasami można wyczuć to, szczególnie, kiedy jesteśmy gdzieś pierwszy raz. Na pierwszy rzut oka wydaje się wszystko w porządku, jednak po pewnym czasie widzimy, że czegoś w takim miejscu brakuje, czegoś nieokreślonego, co warunkuje dobre samopoczucie. Nie, nie jest tak, że czujemy się źle, ale klimat panujący w takim miejscu jest taki jakiś nie swój.
w pokoju dziennym
Wprowadził: Blinds Online
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wiadomo, że każdy najlepiej czuje się w domu, w którym mieszka i ciężko nam się przyzwyczaić do innego miejsca. To raczej normalne i każdy tak odczuwa. Jest to jednak coś innego niż stan, w którym szukamy, co jest nie tak w jakimś innym mieszkaniu. I nawet nie mówimy tu o meblach, rozstawienie różnych elementów, oświetlenie czy barwy ścian, chociaż to jest oczywiste, chodzi o coś więcej, coś co kobieca intuicja mogłaby nazywać: brakiem serca. Wiele osób tak powie w odniesieniu do przyrządzania potraw czy właśnie urządzania domu. Ważne są również drobne dodatki, na przykład - www.ceneo.pl/Dozowniki_do_octu_i_oliwy.

Kolejne treści

Jak spowodować, żeby Twe mieszkanie było wykończone naprawdę niebanalnie? Parę ciekawych porad dla początkujących

Fasady i świetliki stalowe
Wprowadził: Firma WIŚNIOWSKI
Treści źródłowe: Firma WIŚNIOWSKI
wykończenie mieszkania w niebanalnym stylu niewątpliwie nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydać - oczywiście jeżeli zaangażujesz do tego dekoratora wnętrz, wówczas zdecydowanie Ci się uda, co jednakże w sytuacji, kiedy będziesz chciał wydać na to trochę mniej pieniędzy i zdecydujesz, że urządzasz swe mieszkanie samodzielnie? Nie wahaj się nad tym mocno - mamy dla Ciebie kilka ciekawych wskazówek, dzięki którym Twe mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru!


gustowny salon
Wprowadził: Catherine E. Bailey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Do tego konieczne jest serce. Żeby nasz dom i wnętrze prezentowały się wspaniale powinniśmy odpalić emocje i uczucia, żeby wnieść coś naprawdę od siebie, coś czym sprawimy nasze miejsce prawdziwym domem. Jak da się to zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta, ale prawdziwa. Możemy uzyskać taki efekt, działając naprawdę zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie patrzmy na trendy i inne tymczasowe mody. Tak naprawdę istotne jest to, co mamy w sobie i co chcemy przekazać. To ma być zdecydowanie najważniejsze, na tym powinno nam zależeć. Jeśli uda nam się to przedstawić możemy być pewni, że efekt będzie wspaniały i autentyczny. Jeśli mamy z tym problem powinniśmy postarać się odnaleźć to w sobie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.