Jakie są domy, od jakich czynników jest to zależne? Tak w rzeczywistości to my tworzymy dom i sprawiamy, iż jest taki, a nie jakiś inny

Są Domy zimne, nieprzyjemne do mieszkania. Bynajmniej nie mamy tu na myśli braku ogrzewania. Chodzi o taki emocjonalny chłód, który panuje w danym miejscu. Czasami można wyczuć to, szczególnie, kiedy jesteśmy gdzieś pierwszy raz. Na pierwszy rzut oka wydaje się wszystko w porządku, jednak po pewnym czasie widzimy, że czegoś w takim miejscu brakuje, czegoś nieokreślonego, co warunkuje dobre samopoczucie. Nie, nie jest tak, że czujemy się źle, ale klimat panujący w takim miejscu jest taki jakiś nie swój.
w pokoju dziennym
Wprowadził: Blinds Online
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wiadomo, że każdy najlepiej czuje się w domu, w którym mieszka i ciężko nam się przyzwyczaić do innego miejsca. To raczej normalne i każdy tak odczuwa. Jest to jednak coś innego niż stan, w którym szukamy, co jest nie tak w jakimś innym mieszkaniu. I nawet nie mówimy tu o meblach, rozstawienie różnych elementów, oświetlenie czy barwy ścian, chociaż to jest oczywiste, chodzi o coś więcej, coś co kobieca intuicja mogłaby nazywać: brakiem serca. Wiele osób tak powie w odniesieniu do przyrządzania potraw czy właśnie urządzania domu. Ważne są również drobne dodatki, na przykład - www.ceneo.pl/Dozowniki_do_octu_i_oliwy.

Kolejne treści

Fototapeta, czyli fajny, a przy tym niekosztowny pomysł na zmianę twojego wystroju!

Fototapeta
Wprowadził: danor shtruzman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Część ludzi dobrze czuje się w kiedyś urządzonym domu. Oni nic nie chcą modyfikować. Niektórzy z nas jednak po pewnym czasie odczuwają nieodpartą potrzebę jakiejś zmiany. I dla nich przeznaczony jest ten tekst.


gustowny salon
Wprowadził: Catherine E. Bailey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Do tego konieczne jest serce. Żeby nasz dom i wnętrze prezentowały się wspaniale powinniśmy odpalić emocje i uczucia, żeby wnieść coś naprawdę od siebie, coś czym sprawimy nasze miejsce prawdziwym domem. Jak da się to zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta, ale prawdziwa. Możemy uzyskać taki efekt, działając naprawdę zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie patrzmy na trendy i inne tymczasowe mody. Tak naprawdę istotne jest to, co mamy w sobie i co chcemy przekazać. To ma być zdecydowanie najważniejsze, na tym powinno nam zależeć. Jeśli uda nam się to przedstawić możemy być pewni, że efekt będzie wspaniały i autentyczny. Jeśli mamy z tym problem powinniśmy postarać się odnaleźć to w sobie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.