Jaką kostkę wybrać na nawierzchnie dookoła domu?

Estetyczny wygląd brukowej kostki to zbyt mało żeby na jego podstawie dokonać odpowiedniego wyboru.


Istotne są także obciążenia które musi przenieść nawierzchnia, a także jaki kształt chcemy uzyskać.


Zbyt cienkie kostki - brukarze poznań - betonowe mogą pęknąć pod przesadnym obciążeniem, natomiast nazbyt liczne docięcia zepsuję estetykę nawierzchni. Kostki brukowe szerokości 4 cm nadadzą się na piesze dróżki, tarasy a także punktowe utwardzenia w ogrodzie. Takowa kostka strzegom dobrze sprawdzi się zatem w miejscach przeznaczonych wyłącznie do pieszego ruchu, po których nie będą się poruszały auta.


Kolejne treści

Z jakiego powodu należałoby wynająć na wakacje komfortowy apartament?

budynek
Wprowadził: Lori L. Stalteri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeżeli planujesz zaplanować wakacje dla calutkiej swej rodziny, nie musi to oznaczać wyłącznie wyboru jakiegoś miejsca czy też długości pobytu. Istotne jest także to, w jakim miejscu zamierzacie spać.


kostka granitowa strzegom producent
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Z kolei kostki betonowe o grubości sześciu cm są najbardziej uniwersalne przeznaczone tak na deptaki, jak też na podjazdy bądź parkingi, po których jeździć będą samochody osobowe ważące poniżej 3,5 tony. Jeżeli natomiast chodzi o kostki brukowe grubości 8 cm - takie kostki rekomendowane są na specjalnie przygotowywane mocne utwardzenia, po których będą jeździć cięższe auta, a więc na przykład okresowo wjeżdżające na posesję wozy asenizacyjne czy pojazdy przewożące olej czy też surowce budowlane.


wykonawca
Wprowadził: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskon
Treści źródłowe: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe


Jeżeli chodzi o układ nawierzchni a kształt kostki , to na wąskie ścieżki, zwłaszcza te o nieregularnym kształcie, nadają się drobne kostki, jakie łatwo dostosować do wszelkiego typu krzywizn. Na prostych powierzchniach, jednakże dosyć mocno obciążonych dobrze się sprawdzą prostokątne kostki , lecz ułożone skośnie do kierunku jazdy samochodu.


Na powierzchnie tworzące łuki warto zastosować kostki betonowe o kształcie trapezowym. Czym cechuje się idealna kostka granitowa Strzegom producent podkreśla, że właśnie dużą odpornością.
2018-04-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.