Jak uzyskać dofinansowanie na modernizację oświetlenia?

Nie od dzisiaj wiemy, iż atrakcyjna ekspozycja produktu opłacalnie oddziaływa na sprzedaż.


Rozmyślny projekt oświetlenia jak też trafny Wybór spożytkowanych źródeł światła, posiada kluczowy wpływ na atrakcyjność przedstawianego produktu.
pościel
Wprowadził: Artdecor24.pl
Treści źródłowe: Artdecor24.pl


Podstawowe zadanie systemów oświetleniowych w markecie, to zagwarantowanie właściwej ilości światła oraz poprawnej ekspozycji produktów. Jako oświetlenie podstawowe najczęściej wykorzystuje się świetlówki liniowe. W mniejszych sklepach rolę tę spełniają także świetlówki kompaktowe i świetlówki halogenowe, w większych - lampy metalohalogenkowe. Ażeby oświetlenie dla sklepów spełniało swoją rolę, musi być równomierne i mieć właściwe natężenie.


inwestycje w modernizację oświetlenia w niedużych oraz średnich przedsiębiorstwach objęte są opłacaniem w ramach projektu PolSEFF2. W przypadku tych inwestycji biznesmen może korzystać z 2 ścieżek aplikowania o dofinansowanie.


katalog
Wprowadził: Kids Town
Treści źródłowe: Kids Town


Jeżeli idzie o finansowanie modernizacji oświetlenia pierwszą drogą jest skorzystanie ze strategii uproszczonej, polegającej na zakupie jak też instalacji oświetlenia osiągalnego na liście LEME. Baza produktów zarejestrowanych na LEME osiągalna jest na stronie internetowej programu. Strategia ta cechuje się o wiele krótszym procesem zakwalifikowania inwestycji do projektu.
Kolejną ścieżką aplikowania, rekomendowaną przy programach kompleksowych będzie strategia standardowa, w ramach której przedsiębiorca może uzyskać gratisowe wsparcie fachowe w procesie aplikowania oraz przy ocenie finansowo-energetycznej inwestycji.
2017-12-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.