Jak umeblować wąski i długi przedpokój?

Długi oraz wąski przedpokój nie będzie łatwo wyekwipować, jednakże wystarczy zastosować kilka trików, które spowodują, że pomieszczenie nie będzie wyglądało jak przysłowiowa "kiaszka".


Ogromne zwierciadła pomogą powiększyć oraz poszerzyć optycznie powierzchnię.


wentylator
Wprowadził: Klimatop
Treści źródłowe: www.klimatop.pl


chodnik
Wprowadził: Ajay Suresh
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Dodatkowo, będą pomocne kiedy zechcemy skontrolować jak wyglądamy przed wyjściem z domu. Skośne podziały długiej powierzchni sprawią, iż pomieszczenie nie będzie się wydawało takie długie. Na podłodze możesz położyć dla przykładu pas płytek w innym kolorze lub chodnik (informacje). Na suficie lokujemy obniżone, skośne belki albo pozostawiamy „pęknięcie” w obniżonym suficie, które do tego możesz zaakcentować ledową poświatą. Fototapeta to również dobre wyjście. Kiedy wybierzemy zdjęcie z głębią wnętrze zdobędzie specjalny wymiar. Drzwi wewnętrzne - najodpowiedniej przeszklone. Do pomieszczenia wpada naturalne światło, jednocześnie nie zamykamy przestrzeni. Należy wybrać wewnętrzne drzwi w tym samym odcieniu co ściany, dzięki temu staną się prawie niezauważalne.


Kolejne treści

Żarówka led ciepła będzie świetną inwestycją

pościel
Wprowadził: DECOFLUX
Treści źródłowe: DECOFLUX
Znacznie więcej uwagi poświęcamy przy tym, żeby oszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Przez to właśnie staramy się kupować żarówki, które będą nam dawać sporo światła, ale równocześnie powodują, że będziemy mniej opłacać za wykorzystanie prądu.


Długie ściany możemy przełamać malując kawałek ściany na inny odcień, pokrywając go innym materiałem przykładowo tynkiem z atrakcyjną strukturą bądź kamienna okładziną. Co uczynić z krótką ścianą? Ściana zamykająca przedpokój powinna być efektowna, pociągać spojrzenie już od wejścia.


Można taki rezultat otrzymać wieszając na niej wielki obraz, pomalować ją intensywnym kolorem czy pokryć gładzią o ciekawej fakturze. Szafy bądź zabudowy powinny być jasne, wykończone na wysoki połysk. Nawierzchnie, które odbijają blask zwiększają wizualnie przestrzeń.
2017-12-25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.