Jak spowodować, żeby Twe mieszkanie było wykończone naprawdę niebanalnie? Parę ciekawych porad dla początkujących

Urządzenie domu w niebanalnym stylu niewątpliwie nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać - oczywiście jeżeli zatrudnisz do tego architekta wnętrz, wówczas z pewnością Ci się uda, co jednak w wypadku, kiedy będziesz chciał wydać na to trochę mniej finansów i zdecydujesz, iż urządzasz swoje mieszkanie osobiście? Nie zastanawiaj się nad tym bardzo - mamy dla Ciebie parę fajnych wskazówek, dzięki którym Twe mieszkanie nabierze niebanalnego charakteru!


Co na ścianie?


Kolejne treści

Propozycja na oryginalny salon

Kuchnia
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Każdy z nas, zanim zdecyduje się na kupno nowych mebli jest mniej więcej zorientowany czego potrzebuje. Jednak mimo wszystko czasami końcowy efekt nie spełnia wymaganych oczekiwań. Czego unikać, na co zwrócić uwagę przed zakupem?


Zwykle malujemy ściany w domu na neutralne kolory, przykładowo na szaro lub kremowo. Zwykle wynika to z faktu, że chcemy mieć dowolność z manewrowaniu różnego rodzaju dodatkami, jednak równocześnie powoduje to, iż wszystkie nowoczesne mieszkania wyglądają niesamowicie podobnie. Jasne ściany, meble z modnych sklepów, a jednocześnie parę elementów w jednym jaskrawym kolorze - oczywiście widziałeś taki wystrój nieraz u swoich znajomych (panele tapicerowane). A co gdybyś zdecydował się przykładowo na panele tapicerowane na ścianie? Sprawdź, jak ciekawy może to być gadżet - tego rodzaju panele znakomicie sprawdzą się między innymi w sypialni, zamontowane nad łóżkiem.


Fasady i świetliki stalowe
Wprowadził: Firma WIŚNIOWSKI
Treści źródłowe: Firma WIŚNIOWSKI


Charakterystyczny element


Wcale nie musisz wydawać fortuny żeby Twe mieszkanie (zobacz sprzedaż mieszkań bemowo) było ładne - jeżeli zainwestujesz w jeden nieszablonowy element, może się okazać, że będzie to wystarczyło.


Takim gadżetem niewątpliwie mogą być przykładowo ławeczki Chesterfield , które znakomicie sprawdzają się właściwie w każdym salonie. Jeśli się zdecydujesz na jej zakup, wtedy nie będziesz potrzebować niemal niczego innego.
2018-06-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.