Jak optycznie zwiększyć mały salon? Jak go urządzić, aby wyglądał naprawdę dobrze?

Również niezbyt duży salon może mieć niepowtarzalny urok, wiele jednak jest zależne od tego, w jaki sposób go zaplanujemy. Salon musi być reprezentacyjnym, ciekawym, jasnym miejscem.
Ale jak zrobić, by tak było?


dekoracje do salonu
Wprowadził: Texas State Library and Archives Commission
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W salonie nie może zabraknąć telewizora, i to nie jest ważne, jaką ilość metrów kwadratowych mamy do dyspozycji, telewizor powinien się w nim pojawić, tym bardziej, iż w dzisiejszych czasach już nie służy wyłącznie do oglądania programów, bo to centrum domowej rozrywki, jaki jest podpięty do sieci. Jak będziemy posiadać telewizor, to oczywiście musimy go na czymś postawić.


dywan
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Najbardziej odpowiednia jest tu stylowa szafka RTV. Jest bardzo praktyczna, a ponadto naprawdę dobrze prezentuje się w mieszkaniu.

Wejdź na ten odnośnik a znajdziesz wskazówki z serwisu (https://baltic-park.com.pl/lokale-uslugowe-w-pogorzelicy.htm) napisane dla osób zaintrygowanych omawianym w tym artykule tematem.

To w sumie w takim miejscu przechowujemy różne sprzęty, które powinny znaleźć się w salonie. Tego rodzaju sprzęty to oczywiście odtwarzacz DVD albo Blu-Ray, konsola do gier czy amplituner przyłączony do telewizora. To tak naprawdę tylko parę urządzeń bez jakich ciężko sobie wyobrazić nowoczesny salon.


W tego typu miejscu najbardziej istotny jest Kolor ścian i dekoracje do salonu.

Jeśli masz zamiar poszerzyć swoją znajomość rzeczy w tej tematyce, to czytaj tu krzesło pikowane kolejne wiadomości. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Jednak w tym miejscu zasada jest prosta, bo jak wiemy ciemne kolory pomniejszają, a jasne powiększają. Jak będziemy tak działać, to wszystkie nasze ściany i dodatki powinny być jasne. To nada naszemu salonowi więcej przestrzeni. Ma to miejsce, ponieważ jasne kolory odbijają światło, więc tworzy się efekt optycznego powiększenia. Zupełnie inaczej jest z ciemnymi kolorami, które światło pochłaniają. Jak więc planujemy powiększyć nasz salon, to trzymajmy się jasnych tonacji.
2020-01-26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.