Jak ochronić swój majątek? Jest na to kilka niezawodnych sposobów

ochrona posesji czy terenu firmy to niezwykle ważna kwestia. Dobór optymalnych rozwiązań umożliwia skuteczne zabezpieczenie naszego majątku i daje szansę na spokojny sen.


Jednym z najpopularniejszych obecnie sposobów ochrony hal produkcyjnych, hurtowni, stacji benzynowych czy budów są kamery przemysłowe.


śruba
Wprowadził: Creative Tools
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Kolejne treści

Systemy alarmowe na wysokim poziomie

czujka
Wprowadził: Faruk Ateş
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Gdy mamy coś bardzo drogiego, to niejednokrotnie chcemy to chronić za wszelką cenę, więc nie szczędzimy na metodach bezpieczeństwa. Montujemy sejfy, odpowiednie zamki, a przeważnie też alarmy, które powinny nas ostrzegać, jeśli ktoś będzie pragnął się dobrać do naszej własności
.


Urządzenia te pozwalają na rejestrowanie obrazu i zapisywanie go na dowolnie wybranym nośniku, takim jak dysk komputera czy dysk przenośny. Kamery przemysłowe możemy podzielić na dwa główne rodzaje: kopułkowe i kompaktowe. Przy wyborze jednego z nich warto przede wszystkim zastanowić się nad profilem oraz parametrami miejsca, które chcemy kontrolować. Jeśli posiadamy kawiarnię, pub, restaurację czy inny lokal gastronomiczny i zależy nam na zapewnieniu naszym klientom nie tylko bezpieczeństwa, ale i pewnej dozy intymności, zdecydowanie powinniśmy wybrać kamerę kopułkową. Dzięki kulistej budowie nikt z gości lokalu nie ma poczucia, że jest w danej chwili obserwowany przez oko kamery.


image - mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Drugi rodzaj kamer, czyli tak zwane kamery kompaktowe świetnie nadają się do ochrony posesji, garaży podziemnych, placów, magazynów czy hal produkcyjnych. Oferta kamer przemysłowych jest obecnie imponująca. Kamery przeznaczone do stosowania na zewnątrz wyposażone są w technologie, które zapobiegają uszkodzeniom wywoływanym przez wilgoć, nadmierne nasłonecznienie czy niskie temperatury.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.