Jak kupić nowy dom - przewodnik

W wypadku kupna nowego domku najważniejsze jest znalezienie szczegółowej odpowiedzi na 2 podstawowe pytania: co kupujemy i od kogo.


Badając propozycje deweloperów , mamy głównie do czynienia z planami budowy osiedla, w ramach którego powstanie ten jeden konkretny dom.


kominek
Wprowadził: Jaguar
Treści źródłowe: www.jaguar.pl


domy mazańcowice
Wprowadził: POL-SKONE
Treści źródłowe: POL-SKONE


Kolejne treści

Kupując jakiś produkt w sieci lub nabywając go w punkcie stacjonarnym, nigdy nie zastanawiamy się nad opakowaniem, prawda?

Stylowe biurko na dobry początek roku szkolnego
Wprowadził: Studio Caramella
Treści źródłowe: Studio Caramella
Niejedna nowa rzecz sprawia radość. Nieważne czy to album podróżniczy, czy komórka. Niezależnie od wieku — cieszymy się jak dzieci. Opakowanie z reguły wyrzucamy do kosza i nie myślimy o nim ani przez moment.


Przeciętny człowiek nie musi przecież myśleć o tym, w czym dostarczony zostanie do niego sprzęt, który .


Powinniśmy pamiętać, iż osiedla domów bardzo często stawiane są etapami przewidzianymi na kilka lat do przodu, co oznacza, że ich rozrost zależy od ilości klientów, jacy pragną nabyć kolejne domy. Sporadycznie zdarza się, aby inwestycja osiedla stała się tzw. samotną wyspą. Kiedy na budowlanej działce powstaje nowiuteńkie osiedle, możesz spodziewać się, że w przyszłości zaczną pojawiać się następne inwestycje, jako że gmina przewidziała dany teren pod rozwój budownictwa lokalowego. Oczywiście wcale nie muszą to być kolejne domki jednorodzinne zbudowane przez tego samego dewelopera. Dlatego przed wybraniem punktu, w którym pragniemy zamieszkać, warto zainteresować się planami zagospodarowania przestrzennego dla konkretnej okolicy, które podpowiedzą nam, z jakimi obszarami sąsiaduje działka (przejdź dalej) oraz co w przyszłości będzie można tutaj zbudować. Plany zagospodarowania zawierają informacje nie wyłącznie o tym, jak dużo budowlanych działek znajduje się w sąsiedztwie, ale przede wszystkim o tym, gdzie gmina planuje wybudować oczyszczalnię ścieków, nową szosę bądź wysypisko odpadków.


O ile domy (polecamy również domy energooszczędne) Mazańcowice są w trakcie stawiania, to jest ogromna szansa, iż będziemy mieli możliwość dokonania jakichś zmian w projekcie, na przykład zamiany funkcji pomieszczeń czy też zmniejszenia powierzchni poszczególnych pokoi poprzez przesunięcie niektórych ścianek działowych lub rezygnację z ich stawiania.
2018-08-20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.