Jak dobrze wykończyć nasze schody?

Istnieje mnóstwo sposobów wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez nadmiernej konserwacji. Ten artykuł skierowany jest do osób jakie posiadają w swych domach albo mieszkaniach schody i pragną je jakoś zabezpieczyć.


Najlepszym sposobem jest całkowite pokrycie schodów materiałem odpornym na ścieranie.


kostka brukowa
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: AWBUD Wyroby Betonowe


lustro na ścianie
Wprowadził: Kevin Dooley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Kolejne treści

W czym gromadzić paliwo?

wyszukiwarka graficzna
Wprowadził: Bocian
Treści źródłowe: www.projektoskop.pl
Nie sposób wyobrazić sobie pracę w gospodarstwie rolniczym bez uczestnictwa maszyn. Ponieważ traktor albo kombajn malutko nie palą, wielu rolników magazynuje sobie paliwo na zapas.


Ocenia się, że na hektar ziem ornych eksploatuje się na rok 120 litrów oleju napędowego.


My proponujemy dwa różne sposoby, które dadzą zupełnie odmienne rezultaty. Pierwszą metodą jest pokrycie schodów jednolitym kawałkiem wykładziny, może to być na przykład wykładzina Forbo - - wytworzona całkowicie z PVC, toteż jest tak niesamowicie wytrzymała i można ją długo użytkować. Przykrywając producent (zobacz przejdź do strony) takowym dywanem, najlepiej jest docinać oraz mocować go na bieżąco. Do przymocowania dywanu warto zastosować specjalne „belki” z metalu, jakie kupimy w sklepie z artykułami wykończeniowymi. Nie można polegać jedynie na kleju do wykładzin oraz listwach przypodłogowych, gdyż z czasem dywan samoczynnie wskutek używania zacznie się obsuwać te belki wzmacniają konstrukcję. Drugim sposobem jest kładzenie na wszystkich schodkach wymierzone dywaniki. Jest to metoda kosztowniejsza, ale uzyskujemy o wiele lepszy wizualnie rezultat. My wykorzystaliśmy właśnie ten sposób. Najważniejszym motywem wykorzystania tej metody było to, iż nasze schody - tutaj - są z drewna i szkoda nam było je całkowicie pokrywać wykładziną. By zamocować na krawędzi schodka nasze brązowe dywany wykorzystaliśmy noski schodowe. Nasze sprawdzone noski schodowe są wykonane z metalu, z tego powodu będą nam służyć około dziesięć lat. Ponieważ nasze schody są drewniane wybraliśmy czarne noski, żeby były dobrze widoczne krawędzie schodków. Cena takiego noska mieści się między dziesięć a dwadzieścia złotych.


Nasze dywaniki idealnie się prezentują.


Po zakończeniu pracy mogliśmy podziwiać efekt naszych prac. Rekomendujemy każdemu, kto posiada drewniane schody, żeby wykorzystał naszą metodę.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.