Interesujący pomysł na ścianę - parę tipów

Kiedy malujemy ściany w mieszkaniu raczej nie bawimy się w jakieś upiększenia, bo już samo malowanie ścian jest wystarczające. Ale z czasem, gdy wszystko już zorganizujemy zaczynamy się zastanawiać, czy może nasze wnętrze jest zbyt minimalistyczne i warto byłoby je jakoś ożywić.
Kiedy indziej może wydawać się nam, że w naszym bardzo żywym mieszkaniu fajnym pomysłem okazałaby się jakaś dodatkowa ozdoba ściany. A czym w ogóle jest dekorowanie ścian?


Fototapety nowoczesne
Wprowadził: art.widi.pl
Treści źródłowe: art.widi.pl
Tu mamy ogromną dowolność. Część osób wybiera naklejki ścienne, które potrafią w ciekawy sposób odmienić wnętrze, a są również ludzie, którzy dekorują ściany wieloma ramkami ze zdjęciami. Inne osoby stawiają na fototapety na wymiar, co też jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Wszystko jest zależne od fantazji domowników. Część osób może wybrać jakieś fajne napisy na ścianach, bo to ostatnio bardzo popularny trend.

Można też wybrać jakąś interesującą fakturę ściany. Wtedy jednak powinniśmy iść do sklepu, który sprzedaje materiały budowlane i tam zobaczyć możliwości, jakie daje współczesna technologia budowlana. Kto wie, może okaże się, że chcielibyśmy żeby któraś ściana w pokoju gościnnym była całkiem inna, albo postawimy na to, by zmienić, którąś ścianę w pokoju, w którym śpimy. Trzeba jedynie sprawdzić wszystkie opcje, jakie daje nam dzisiejszy rynek.

Okna to nie tylko zasłony, czy firany

Kolejne treści

Nowa tendencja w branży dekorowania pokojów dziecięcych: fototapety dla dzieci

Jak zrobić modną fototapetę?
Wprowadził: Fotolia
Treści źródłowe: Fotolia
Jak w każdym biznesie, także w dekoratorstwie wnętrz, moda co jakiś czas ulega zmianie. Tym bardziej w świecie dzieci to ma wielką wagę, gdyż dzieci żyją tym, co aktualnie dostarczają im media. Pośród dzieci popularni są bohaterowie bajek, piosenkarze czy sportowcy. A przecież również światowe kino, jak i sport ulega ciągłym zmianom.


Wiadomo, że w oknach naszych mieszkań do tej pory wieszamy zasłony (sprawdź nasz newsletter -> skorzystaj z oferty na firany gipiurowe) i firanki, jednak nie są to zwykłe standardowe produkty. Obecnie wszystko, co wybieramy do domu, powinno być spójne. To daje możliwość na zaaranżowanie interesującego i modnego wnętrza. Z tego powodu ozdoba okna - strona tutaj - wydaje się też niesamowicie ważna. Na szczęście zrozumieliśmy, że diabeł to szczegóły.

Zasłony
Wprowadził: Ben30
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Z tego powodu firany są w ciekawy sposób marszczone, a zasłony, które mają za zadanie wprowadzić odpowiedni klimat w pokojach, są w bardzo interesujące wzory. Osoby tworzące ozdoby do okien, to ludzie, którzy są pełne pasji. Możemy wybrać jakieś interesujące rolety lub poszukać jakąś interesującą tkaninę i zrobić z niej zasłony do naszej sypialni albo do salonu. Najistotniejsze, by nie zapominać, żeby ozdoby do okien stawły się uzupełnieniem tego, co dzieje się w danym pokoju. Dlatego , gdy kupujemy ozdoby do okien powinniśmy wziąć pod rozwagę, to w jakim klimacie dekorowaliśmy cały pokój.
2018-10-15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.