idealna myśl!

Warszawa, stolica Polski, miasto, w którym wielu rodaków znajduje stałe zatrudnienie i pragnie zakupić lokal mieszkalny. Rynek mieszkań w Warszawie jest jednak bardzo nietypowy i należy dobrze przemyśleć zakup nieruchomości.

mieszkanie - kuchnia
Wprowadził: Mikhail Golub
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Mieszkania w Warszawie są dużo droższe niż w pozostałych miastach w Polsce. Za mieszkanie w centrum trzeba zapłacić bardzo dużo, bez względu na to, czy interesuje nas nowa inwestycja, czy mieszkania z drugiej ręki. Najtańsze są lokale w dzielnicach peryferyjnych, ale jeśli każdego dnia musimy dojeżdżać do pracy do centrum Warszawy, to należy przemyśleć, czy będą dla nas opłacalne trudne, długie dojazdy. Jeśli chodzi o mieszkania Grochów jawi się jako rozsądne rozwiązanie, w ogóle mieszkania na Pradze są dość tanie, a zarazem mają dogodną lokalizację, bowiem dzielnica jest położona niedaleko warszawskiego centrum.

Warszawski rynek nieruchomości nieustannie ulega rozwojowi. Z każdym rokiem przybywa nowych inwestycji. Jeśli chodzi o mieszkania na Pradze, to dostrzegalny jest trend polegający na realizacji mieszkań dwupokojowych oraz luksusowych apartamentów o wysokim standardzie. Praga Północ posiada mieszkania w cenie około 7000 zł za mkw, Praga Południe ma propozycje o prawie 1000 zł drożej za metr. Jeśli chodzi o dobre miejsce do mieszkania Grochów wydaje się dobrym wyborem, ponieważ w tej części Pragi możliwość niespiesznego życia łączy się z dobrze przygotowaną infrastrukturą miejską. Zastanawiając się, czy bardziej opłaca się nabywać mieszkania nowe, czy z drugiej ręki, to również tu wiele zależne jest od położenia. Im bliżej warszawskiego śródmieścia, tym wyższe ceny starszych nieruchomości.

m3
Treści źródłowe: flickr.com
Miejmy na uwadze, iż nabywając mieszkanie w starym budownictwie, musimy liczyć się z dodatkowymi wydatkami, bo pokoje będą potrzebować remontu. Na rynku nowych mieszkań możemy skusić się albo na apartament w pełni zaaranżowany, albo na nieruchomość w stanie deweloperskim, w której sami zadecydujemy o tym, jak wnętrza będą wykończone. Na naszą decyzję wpływ powinna mieć nie tylko cena lokalu, ale także kwestia tego, przez jaki czas możemy czekać z wprowadzeniem się – poważny remont to inwestycja, która zajmie nam co najmniej kilka miesięcy.


Kolejne treści

Co mają szansę nam zaoferować malowane płytki ceramiczne?

Aranżacja poddasza
Wprowadził: Laurie Gorelick
Treści źródłowe: Benjamin Moore
Które pomysły najlepsze na aranżację wnętrz?

Należy wiedzieć, że jest wiele fajnych planów, które mamy szansę wykorzystać przy urządzaniu wnętrz, przez to właśnie musimy się namyślić nad tym, która oferta będzie dla nas odpowiednia. Możemy przebierać we wzorach, barwach, a też w rozmiarach, zatem co się z tym łączy, możemy okazać się pewni, że wszystko idealnie dobierzemy do swoich wymagań.
2018-02-05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.