Gdy stoimy przed wyborem drzwi do domu

W przypadku drzwi wejściowych najważniejszą rolę odgrywa bezpieczeństwo. Trwała konstrukcja, uniemożliwiająca wyważenie czy wycięcie, dodatkowe zawiasy. To tylko nieliczne z zabezpieczeń, w które wyposażone są drzwi zewnętrzne. Jeśli natomiast mamy na myśli drzwi w mieszkaniu, mamy na uwadze przeważnie to jak się prezentują. A na tym polu oferta jest ogromna.


Geometryczny szyk
Wprowadził: INVADO
Treści źródłowe: INVADO
Jakie drzwi kupujemy najchętniej ? Te z naturalnym fornirem, najmodniejszym dębowym lub z drzewa egzotycznego. Dla wyrafinowanych gustów jest również fornir modyfikowany, który mimo, iż z naturalnego drewna, jest tak zrobiony, że rysunek słojów i kolory każdego egzemplarza są identyczne.

Wciąż powodzeniem cieszy się naturalne drewno. I mimo że dzisiejsze drzwi powstające z tworzyw sztucznych nie są drogie, nie będą one mogły nigdy całkowicie wyprzeć z rynku drzwi drewnianych. Polubiliśmy białe drzwi – coraz więcej osób posiada je w swoich wnętrzach. Ma to związek przede wszystkim z popularnymi od paru lat kierunkami w wystroju wnętrz: stylem skandynawskim i rustykalnym. W obu trendach biel odgrywa główną rolę. Białe drzwi możemy kupić w okleinie lub drewniane, pokryte farbą. Gdy mamy czas czas i warunki, dobrze jest zamówić w sklepie internetowym tanie drzwi pokojowe z drewna, i samodzielnie je pokryć farbą.

Jednak tak jak biel pasuje w każdym wnętrzu, tak do niedużego pomieszczenia nie pasują ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Niech naszą uwagę skupią drzwi nasz odsyłacz jasne, z szybą. Biały kolor, odbijając światło, optycznie powiększa wnętrza, a do tego daje poczucie czystości i świeżości. Poza tym biel jest elegancka i uniwersalna, daje dużo możliwości zestawień, komponując się niemal z każdym kolorem. Jest również ponadczasowa – sprawdzi się praktycznie w każdym stylu – zarówno minimalistycznym, nowoczesnym, jak i w stylu klasycznym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.