Fototapety znowu modne

Większości z nas fototapeta kojarzy się z okresem PRL jak też latami 90-tymi. Pewnym z wyraźniejszych moich wspomnień z dzieciństwa jest właśnie charakterystyczny pejzaż ozdabiający ścianę pokoju dziennego. Był to jednak ostatni moment świetności tego typu wykończenia mieszkań, niedługo później łączony był z tandetą.
Od jakiegoś momentu uchwycić możemy wracającą modę na fototapety. Nie są to jednak te same motywy oraz surowce co dwadzieścia parę lat wstecz.


Kolejne treści

Fototapety - frapujący pomysł na aranżację mieszkania

tynki
Każdy z nas, kto inwestuje dorobek całego życia w kupno własnego mieszkania, chce, aby te wyglądało jak najlepiej. W tym celu, kiedy tylko dostaniemy od niego klucze, rozpoczynamy proces intensywnej aranżacji.


fototapeta w kuchni
Wprowadził: watcha_macallit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Współczesne fototapety dają ogromne możliwości aranżacyjne, są w stanie ozdabiać nie jedynie ściany pokoju, lecz również kuchni albo umywalni. Dzisiejsza technika pozwala także na użycie ich jako wykończenie drzwi wewnętrznych oraz mebli i innych fragmentów wystroju. Mówiąc krótko, każde wnętrze może zdobyć unikalny styl dzięki fototapecie. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia, bo nawet wymiar nie jest już kłopotem. Pozostaje wyłącznie wątpliwość: Czy wykończenie pomieszczenia fototapetą łączy się z dużymi kosztami? Rzecz jasna nie ma bezdyskusyjnej odpowiedzi. W zestawieniu ze schematycznymi surowcami wykończeniowymi, fototapeta wypada wyjątkowo atrakcyjnie. Na jej opłatę składa się rodzaj zastosowanego druku, odmiana materiału, wykorzystany motyw jak też rozmiar - warto obejrzeć fototapety DEMUR (warto obejrzeć fototapety DEMUR).


Fototapeta dla dzieci wykorzystująca gotowy motyw kosztuje sporzej aniżeli w przypadku nadrukowania na tapetę fotografii osobistej roboty. Z rozmiarami jest odwrotnie – katalogowa rozmiarówka znamionuje się niskimi cenami, jednak nietypowe formaty mogą spowodować, iż koszty wzrosną - http://www.demur.pl (http://www.demur.pl). Gdy chodzi o surowiec – bardziej mocne tworzywa, jak winyl lub włókno szklane, odznaczają się wysoką ceną jednak oferują wytrzymałość i trwałość na niepożądane warunki zewnętrzne jak też mechaniczne uszkodzenia. Jak wspominałam na początku, tego rodzaju dekorację możemy zastosować nie jedynie w alkowie, pokoju dziennym, lub przedpokoju, ale też we wnętrzach bardziej wymagających, takich jak pomieszczenie kuchenne a także łazienka. Coraz wyższe zainteresowanie wywołuje możność zużycia szkła z nadrukowanym wzorem, jakie jest nadzwyczaj efektywne i nie mniej trwałe na kuchenne warunki niż klasyczne płytki. Fototapeta w kuchni aktualnie to częsty widok.


fototapeta dla dzieci
Wprowadził: Lisa Risager
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Fototapety to kapitalny pomysł na upiększenie każdego pomieszczenia. Dzisiejsze możliwości wytwórcze zapewniające ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia wydruki umożliwiają użycie ich w pokoju dziennym, sypialni jak także w pokoju dziecka lub przedszkolu. Fotorealistyczne, idealnie odwzorowane odcienie oraz wyjątkowa trwałość - to charakteryzuje nowoczesne odbitki wielkoformatowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.