Dlaczego warto zamieszkać w Gdańsku? Jakie lokalizacje są najciekawsze? Na co zwrócić uwagę?

Gdańsk to jedno z miast Trójmiasta, które jest przodownikiem pod względem liczby realizowanych, oddawanych oraz sprzedanych mieszkań oraz apartamentów.

Standardowo pojawiające się oferty w Gdańsku dotyczą południowej części miasta Gdańsk – precyzyjniej rejon Łostowic razem z ulicą Wielkopolską oraz Olimpijską, Rębowo oraz Morena czy ulice Myśliwska i Królewskie Wzgórze.
Południowa część miasta może mieć konkurencję pod postacią rozwoju miasta od miejsca Zaspy i Przymorza, wraz z Alejami Jana Pawła II oraz Rzeczpospolitej.
gdańsk
Wprowadził: grego1402
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Deweloperzy znacznie częściej zaczynają sprzedawać lokale i apartamenty w centrum Gdańska – czyli okolice Wyspy Spichrzów, Siedlca jak również niedaleko ulicy Kartuskiej oraz Laczewskiego. Tego rodzaju mieszkania od dewelopera w Gdańsku są coraz bardziej popularne np. tutaj. Znaczniejszą popularnością rozpoczynają się też cieszyć okolice po-stoczniowe. Wszystkie projekty tworzone w Gdańsku są całkowicie wiążące się z infrastrukturą komunikacyjną w całym Trójmieście. Ogromny wpływ na wzrost dzielnic w Gdańsku mogą posiadać bez wątpienia najnowsze drogi szybkiego ruchu, jak również obwodnica miasta (południowa), ale także prężnie rozwijana infrastruktura komunikacji miejskiej – nowe przystanki autobusowe a także tramwajowe.
gotowe mieszkanie do odbioru
Wprowadził: Gunnar Grimnes
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z pewnością Gdańsk stał się dogodnym miastem, gdzie znacznie więcej deweloperów proponuje własne mieszkania w odmiennych zakamarkach miasta.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.