Dekoracje w kolorze turkusowym do mieszkania - styl i klasa

Turkus – mocny, żywy kolor który przywodzi na myśl morską toń. Kojarzy się także z egzotyką. Kolor ten doskonale nada charakteru przestrzeni każdego mieszkania czy domu. Turkusowe przedmioty będą pasowały do niemalże każdego stylu, w jakim tylko mamy urządzony pokój.Optymalnie pasują do stylu skandynawskiego i orientalnego. Każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu może mieć przynajmniej kilka przedmiotów, które będą w tym kolorze.
dekoracje do domu
Wprowadził: Carodean Road Designs
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zacznijmy od salonu – na pewno możemy w nim urządzić kącik do czytania książek. Niewielki, ciekawy fotel w odcieniu turkusu będzie stanowił doskonałe miejsce do relaksu. Inny niewielki mebel, który ciekawie będzie wyglądał w tym kolorze to stolik kawowy. By nie były to jedyne rzeczy w tym intensywnym kolorze, trzeba także - (warto sprawdzić jeszcze więcej) powiesić na ściankach kilka turkusowych ramek na zdjęcia, a na parapecie ustawić doniczki w tym kolorze. Gotowe! Turkusowe dekoracje do domu to w teorii niewiele, a potrafią zrobić cuda.

Kolejne treści

Należy powiedzieć, kiedy przysługuje urlop okolicznościowy

nota obciążeniowa
Wprowadził: Chris Waits
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kiedy prowadzimy firmę, to musimy posiadać świadomość, że będziemy zmuszeni korzystać z różnego typu dokumentów. Im lepiej poznamy ich wykorzystanie, tym znaczniejszą będziemy mieli pewność, że dobrze z nich korzystamy.


Komu przysługuje urlop okolicznościowy?


Sypialnia to pomieszczenie w którym możemy pozwolić sobie na turkusowa poduszki, pled do przykrycia łóżka i kilka innych bibelotów – np. skrzyneczki na biżuterię, lustro - więcej opinii na ten temat - w turkusowej ramie. By całość pokoju dobrze wyglądała, także rolety do okien mogą być w intensywnym kolorze śródziemnomorskiej toni. Czasami w sypialni urządzamy w kąciku miejsce do pracy, tu swoje miejsce znajdzie turkusowa lampka odcieniu plus segregatory na dokumenty, kubki na długopisy i inne przybory do pisania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.