Dekoracje w kolorze turkusowym do mieszkania - styl i klasa

Turkus – mocny, żywy kolor który przywodzi na myśl morską toń. Kojarzy się także z egzotyką. Kolor ten doskonale nada charakteru przestrzeni każdego mieszkania czy domu. Turkusowe przedmioty będą pasowały do niemalże każdego stylu, w jakim tylko mamy urządzony pokój.Optymalnie pasują do stylu skandynawskiego i orientalnego. Każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu może mieć przynajmniej kilka przedmiotów, które będą w tym kolorze.
dekoracje do domu
Wprowadził: Carodean Road Designs
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zacznijmy od salonu – na pewno możemy w nim urządzić kącik do czytania książek. Niewielki, ciekawy fotel w odcieniu turkusu będzie stanowił doskonałe miejsce do relaksu. Inny niewielki mebel, który ciekawie będzie wyglądał w tym kolorze to stolik kawowy. By nie były to jedyne rzeczy w tym intensywnym kolorze, trzeba także powiesić na ściankach kilka turkusowych ramek na zdjęcia, a na parapecie ustawić doniczki w tym kolorze. Gotowe! Turkusowe dekoracje do domu to w teorii niewiele, a potrafią zrobić cuda.

Sypialnia to pomieszczenie w którym możemy pozwolić sobie na turkusowa poduszki, pled do przykrycia łóżka i kilka innych bibelotów – np. skrzyneczki na biżuterię, lustro - więcej opinii na ten temat - w turkusowej ramie. By całość pokoju dobrze wyglądała, także rolety do okien mogą być w intensywnym kolorze śródziemnomorskiej toni. Czasami w sypialni urządzamy w kąciku miejsce do pracy, tu swoje miejsce znajdzie turkusowa lampka odcieniu plus segregatory na dokumenty, kubki na długopisy i inne przybory do pisania.


Kolejne treści

Rola systematycznych inspekcji budynków mieszkalnych dla ich żywotności i bezpieczeństwa mieszkańców.

Utrzymanie istalacji budynków
Wprowadził: worldaroundtrip
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Każdy rodzaj budynku, czy jest to mieszkalny blok, czy też hala fabryczna, musi systematycznie przejść okresowe kontrole techniczne. Zresztą wymaga tego budowlane prawo, nakładające na osoby opiekujące się budynkiem realizację takich działań. Jedynie w budownictwie jednorodzinnym nie ma takiej konieczności, choć dla własnego bezpieczeństwa warto również regularnie kontrolować stan swojego budynku.

Łazienka, w przypadku gdy w raczej sztampowych kolorach szarości, bieli i czerni, może być smutna i przytłaczająca. Zainwestujmy w turkusowe świece, których użyjemy w czasie relaksującej kąpieli, flakony na kwiaty, szafkę na ręczniki. Możemy także zakupić turkusową mydelniczkę, wieszaczki na ręczniki, kubek na szczoteczki do zębów. Rozweseli to wnętrze i doda mu klimatu.
2018-05-05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.