Świetne możliwości na temat dekoracji na ścianę

Różnorodne elementy dekoracyjne są ważnym elementem każdego wnętrza. W zasadzie niezwykle rzadko zdarza się spotykać pomieszczenia zupełnie pozbawione dekoracji. A już w szczególności nie są to wnętrza w domach prywatnych, gdzie w ramach upływu czasu dekoracji przybywa niejako automatycznie. Są to chociażby różnego rodzaju pamiątki rodzinne, fotografie, obrazy i inne. Szczególnym rodzajem ozdób są te używane na ścianach. Ściany są bowiem przestrzenią, która może być zagospodarowana na bardzo różne sposoby. Nawet często widuje się w różnorodnych lokalach ściany w zasadzie „przeładowane” wszelkimi ozdobami, co w pomieszczeniach innego rodzaju prawdopodobnie by raziło.
dekoracje ścienne
Wprowadził: Orin Zebest
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Właściwie we wszelkich wnętrzach publicznym rozwaga podczas dobierania dekoracji jest niezwykle znacząca. Istotne jest przykładowo wzięcie pod uwagę tego, czy dane pomieszczenie jest przeznaczone również dla dzieci. Na przykład poczekalnia u pediatry może być wyposażona w dekoracje atrakcyjne dla dzieci, co w znaczny sposób umili im czas oczekiwania na wizytę.

obraz na ścianę
Wprowadził: Forest Runner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Obrazy i reprodukcje Standardowym pomysłem w zakresie dekorowania ścian w pomieszczeniach jest wieszanie obrazów. Zarówno oryginalne obrazy, jak i reprodukcje obrazów mogą stanowić bardzo cenny i przyciągający wzrok szczegół każdego wnętrza - przykłady na stronie. Oczywiście koneserzy i kolekcjonerzy sztuki będą preferowali gromadzenie oryginalnych dzieł, ale nawet zwykłego, niezbyt zamożnego człowieka stać na udekorowanie ścian w mieszkaniu w sposób oryginalny. Powinno się pamiętać, by barwy i treść obrazów dopasowywać do stylu danego wnętrza.


Kolejne treści

Współczesne aranżacje z fototapetą

łazienka widziana z góry
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Spośród wielu przeróżnego wariantu materiałów do aranżowania pomieszczeń, coraz większą popularnością cieszą się współczesne fototapety.


Tego rodzaju ozdoby były w modzie parędziesiąt lat wstecz, a obecnie na nowo wracają do łask, stanowiąc niekonwencjonalny pomysł na ścianę tak we wnętrzu biurowym, jak także mieszkalnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.