Czy typ podłoża zadecyduje o atmosferze pomieszczeń w domu ? Które surowce będą cenione?

Utworzenie miłego klimatu w domu związane jest również z koniecznością wykonania odpowiednich podłóg. To, którego materiału użyjemy, będzie miał wpływ na ostateczny wynik.


parkiet hajnówka
Wprowadził: Optiflame
Treści źródłowe: Optiflame


Jakie mamy możliwości ?


Kolejne treści

Ciężkie decyzje podłogowe – czyli przez co musisz przebrnąć próbując znaleźć podłogę idealną do swojego lokum

Podłoga
Wprowadził: Arto Brick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Podłoga. Czy jest coś ważniejszego w każdym mieszkaniu? Jej kolor ma chyba najbardziej istotny wpływ na wygląd pokoju, nawet kolor ścian nie ma aż takiego znaczenia. Podłoga zespala lub dzieli pokoje, wyznacza granice. Nie ma więc nic dziwnego w tym, iż często tracimy od groma czasu przy jej wybieraniu.


deska jesionowa
Wprowadził: David Hilowitz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Na pewno doskonałym surowcem na podłogi jest deska jesionowa - deska z jesionu. Ogólnie drewno należy do tych wdzięcznych surowców, których zastosowanie nadaje świetny wynik niemalzawsze. Pomieszczenie zaczyna być bardziej przytulne, gdyżdrewno czyni, iż wystrój wnętrza się ociepla. Kolory drewnianych desek mogą być różne, natomiast na pewno uda się wybrać odcień, jaki będzie pasować do całości. Zawsze również możemy kolor zmienić, stosując lakierobejcy, jaka nie dosyć, że chroni, to nadaje właściwy odcień, a poza tym nie kryje pięknych słojów drewna. Parkiet Hajnówka posiada spory wybór różnorakiego rodzaju materiałów, przez które podłoga będzie się prezentowała świetnie - tego autora.


Bardzo częstym surowcem stosowanym na podłoża są kafelki. Obecne ceramiczne płytki to spora liczba kolorów oraz form. Można nawet wyszukać takie, jakie imitują drewno. Jednak nie zapominajmy, aby wybierać te przeznaczone na podłoże tak, by posiadały konkretną jakość.


Kafelki na podłożu są bowiem narażone na szybszą eksploatację, ścierają się szybciej aniżeli te na ścianach. Zwracajmy uwagę na stopień ich trwałości i ścieralności, by służyły jak najdłużej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.