Czy trzeba ogradzać teren w czasie budowy? Czemu to tak ważne?

Niektórzy o tym zapominają lub wprost to bagatelizują, a przecież jest to niesamowicie istotne. O jakiej rzeczy mowa? O ogrodzeniu budowy, dzięki któremu mamy pewność, że nic z naszej posesji nie zginie.


Wiadomo, że nigdy nie ma stuprocentowej pewności, lecz z pewnością zmniejsza to prawdopodobieństwa utracenia cennych rzeczy, a ponadto odstrasza każdego złodzieja, jaki jest zainteresowany naszymi rzeczami.


Mata wejściowa, wycieraczki systemowe Logomat
Treści źródłowe: http://www.logomat.com.pl


Ogrodzenia budowlane pełnią jednak szereg dodatkowych funkcji, gdyż właściwie nie chodzi tylko o ochronę naszego mienia. To także gwarancja, że nikt niepowołany nie trafi na przykład przypadkiem na nasz teren. To dlatego ważne, bo jeżeli ktoś tam się pojawi oraz coś mu się stanie, na przykład podczas wiatru coś go zrani, to możemy mieć przez to spore kłopoty.


Rzecz jasna, gdy postawimy znak, że wstęp wzbroniony i miejsce budowy, to żaden sąd nie powinien mieć o to pretensji. Przecież ostrzegaliśmy. Jednakże jak pokazuje praktyka może być inaczej i miały miejsce już tego typu sytuacje w przeszłości, że nawet kiedy taka osoba nie dodatkowe info była skazana na karę więzienia czy karę pieniężną, to musiała chodzić po sądach.


Kolejne treści

Skrócony przewodnik po kupnie lokum w stolicy

korytarz
Wprowadził: thisisbossi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wybór mieszkania nie będzie sytuacją prostą, zatem mimo okazjonalnych kosztów pod postacią prowizji, wiele sprzedawców decyduje się na wsparcie biura nieruchomości. W małych miasteczkach zwykle nie ma wielu agencji, ale w dużych ośrodkach konkurencja jest ogromna co potrafi robić dużo kłopotów w doborze właściwego biura pośredniczącego.


płyty meblowe
Wprowadził: Bernd Wiebus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Chyba żadna osoba tego nie chce, dlatego dla świętego spokoju po prostu ogródźmy teren, aby nikt przypadkiem tam się nie zapuszczał. nie http://malarski.com.pl/projektowanie/ muszą być to ogrodzenia pełne, po prostu coś co od razu wskazuje na to, że przez dany teren nie można przechodzić. Często wystarcza zwykłą siatka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.