Co jest niezwykle ciekawym wyjściem na kompozycje ścian w mieszkaniu?

Jeżeli chcesz w interesujący i niecodzienny sposób urządzić swoje lokum, możesz do pokrycia chociażby jednej ściany użyć materiału, które z dekoracją lokali nie wszystkim się jednak może kojarzyć.
wykończenie
Wprowadził: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu


Jest to korek, zatem towar, do którego jest niezwykle łatwo zamocować jakieś pinezki.


Możemy więc zrobić za biurkiem ścianę, która mogłaby nam posłużyć jako bardzo użyteczna w bieżącym użytkowaniu tablica. Tego typu - ten portal- zweryfikuj u źródła - można by kupić w formie płyt korkowych, proponowanych w różnorodnych wymiarach i odcieniach. Jednym z typowych rozmiarów jest 300x600x3 milimetrów. Tak mała grubość powoduje, że nie można do niego mocować żadnych szpilek, jednak takie wyjście znakomicie sprawdzi się też jako składnik dekoracyjny. W sprzedaży do kupienia jest również korek w rolce, jaki posiada niezwykle gładką powierzchnię, która nie posiada widocznych łączeń. Co interesujące, grubość tego korka może być znacznie większa, ponieważ aż w przedziale od 1 do dziesięciu mm. Jest on sprzedawany na ustalony wymiar i przykładowo 1000x3000x8mm może kosztować około 150 PLN.


Rekuperator
Wprowadził: ARCHIPELAG
Treści źródłowe: ARCHIPELAG


Przymocowanie takiego korka wykonuje np. przy pomocy ekologicznego kleju. Wiaderko o pojemności 0,8l wystarczy na nawierzchnię trzech m2. Należy starannie przeczytać instrukcję montowania, ponieważ sposób klejenia jest stosunkowo niecodzienny. Wymaga co najmniej dwóch osób i wiele cierpliwości. Przynosi na myśl nieco tapetowanie, ale jest od niego łatwiejsze.
Wszystkie związane z montażem niedogodności zwracają się podczas użytkowania takiego korka. Jest bardzo estetyczny i wygodny. Jakimś defektem jest aromat kleju, jednak on po upływie pewnego czasu zwyczajnie wyparowuje.
2018-09-17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.