Bardzo mocne i trwałe pustaki dla budownictwa porotherm

Powracającym tematem połączonym z budowaniem jest wynalezienie rozwiązania na zapewnienie jakości prowadzonych robót murarskich. Większa część z nich wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy technicznej, lecz też konkretnych kwalifikacji praktycznych murarzy. Ma to związek ze kompleksowością zagadnień budowlanych i technicznych powstających z zastosowania wielorakich tworzyw i ich dwustronnych zależności.
System Porotherm DRYFIX
Wprowadził: Wienerberger.
Treści źródłowe: Wienerberger.
Pustaki Porotherm są mocne i trwałe. Jest możliwość z nich utworzyć jakiekolwiek typy murów. Pustak - https://www.wienerberger.pl/informacje/tradycyjne-ceg%C5%82y-klinkierowe - Porotherm doskonale przydaje się do stworzenia wewnętrznych ścian rozdzielających. Z kolei pustaki o najszerszych przekrojach mogą być wykorzystywane do struktur jednowarstwowych ścian zewnętrznych, bez ponadplanowego docieplenia. Każde oferowane ceramiczne pustaki ścienne cechują się bardzo odpowiednimi cechami termoizolacyjnymi, również akustycznymi.

Kolejne treści

Pustaki wentylacyjne oraz systemy kominowe od biegłych producentów

domy wielorodzinne   zima
Wprowadził: erix!
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W ofercie doświadczonych i rzetelnych producentów zdołamy dziś znaleźć dobrej jakości pustaki wentylacyjne razem z systemami kominowymi. Zadaniem pustaków wentylacyjnych jest doprowadzanie świeżego powietrza do wnętrza budynku oraz odprowadzanie tego zużytego na zewnątrz.


System ceramicznych pustak (www.wienerberger.pl/informacje/%C5%9Bciany-ceramiczne-porotherm-jaki-typ-%C5%9Bciany-wybra%C4%87)ów Porotherm nie jedynie w najwyższym stopniu ułatwia ukończenie prac murarskich, ale za sprawą swej kompletności znacznie je przyspiesza. Do familii pustaków Porotherm należy ósemka różnorodnych rodzai pustaków, w tym połówkowe i narożnikowe. Pośród nich znajdują się dwa wyekwipowane w tzw. kieszenie. Stosuje się je przy murowaniu przepustów na okna i drzwi. Kieszenie napełnia się wtedy specjalną izolacją termiczną.

Subtelność pustaków Porotherm zezwala na luksus użycia w toku murowania niezwykle delikatnej spoiny i nakładanie zaprawy za pomocą szczególnego wałka. W dużej mierze przyspiesza to robotę w porównaniu z tradycyjną techniką murarską. Pustak ceramiczny uszlachetniany umożliwia budowanie energooszczędnych murów i łagodzi do minimum ryzyko powstawania mostków termicznych.


Jednowarstwowa ściana Porotherm AKU
Wprowadził: Eskadra Publica
Treści źródłowe: Eskadra Publica
Znaczny wymiar pustaków Porotherm umożliwia wymurować ścianę w błyskawicznym tempie. Średnica pustaków została zaplanowana tak, żeby mur konstrukcyjny był zarazem warstwą termoizolacyjną. Jedna powłoka i wyjątkowo łatwa technika murowania zmniejszają trwanie i wartości poprowadzenia budowy. Zastosowanie systemu Porotherm, zezwala w całości zadowolić przewidywania inwestorów.
2018-06-20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.