Aromatyczne zapachy w domu

świece
Wprowadził: LAURASTAR
Treści źródłowe: LAURASTAR
Czasy, w których aranżacja w całości decydowała o charakterze wnętrza minęły bezpowrotnie. Obecnie równie dużą uwagę poświęca się zapachowi, który roztacza się w pomieszczeniu.
Jest to kwestia, która spędza sen z powiek zwłaszcza posiadaczom zwierząt oraz nałogowym palaczom.

Jednakże wbrew wszystkim zapewnieniom producentów, znaczna część osiągalnych produktów, które możemy nabyć w większości galerii handlowych to aromaty czysto chemiczne, takie, które stwarzają jedynie aurę sterylności w pomieszczeniu. Jeśli zależy nam na przyjemnej aurze w naszym mieszkaniu, a dodatkowo jesteśmy zwolennikami nietypowych dekoracji, powinniśmy zainwestować w świeczki zapachowe. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla entuzjastów różnego rodzaju bibelotów, gdyż świece zapachowe, oprócz swojej podstawowej funkcji są jednocześnie oryginalną ozdobą, która może uzupełnić wystrój naszego mieszkania. Na rynku dostępna jest szeroka gama zarówno aromatów jak i różnych, często nowatorskich kształtów świec zapachowych. Producenci prześcigają się w kreowaniu coraz ciekawszych świec oraz komponowaniu egzotycznych zapachów. Z tak szerokiej oferty zapachów i kształtów każdy wybierze coś dla siebie. Ludzie nastrojowi z pewnością docenią świece, które umieszcza się w pojemniku z wodą, natomiast minimaliści powinni docenić nowoczesne świece z wbudowanymi diodami LED. Tak szeroki asortyment utrudnia dokonanie wyboru ale i na to jest sposób. Możemy wybrać świece zapachowe o różnych zapachach a używanie poszczególnych świec uzależniać od swojego humoru. W ten sposób nie ryzykujemy „bólu głowy” związanego z przymusem wyboru.

Gama produktów zapachowych nie kończy się wyłącznie na świeczkach. Do wyboru mamy również saszetki zapachowe, świetnie nadające się do odświeżania powietrza w rożnego rodzaju szafach. Jest to gadżet szczególnie przydatny dla osób, które dysponują szeroką garderobą i po otwarciu szuflady chciałyby czuć miły aromat, który niekoniecznie będzie kojarzył się z zapachem proszku do prania.

Równie ciekawą propozycją jest zyskujący coraz większą popularność wosk zapachowy. Produkt ten występuje w formie niewielkich krążków i wymaga dodatkowo użycia specjalnego podgrzewacza, jednak tą niedogodność w pełni rekompensuje jego przyjemny i trwały aromat.

Kolejne treści

Meble designerskie oferują każdemu niespotykane odczucia

Stylowy i komfortowy hoker Blog
Wprowadził: Gaber
Treści źródłowe: DADO DESIGN
Oferty mebli zalewają w obecnych czasach rynek, czasem stanowiąc dodatkowe wyzwanie dla niezdecydowanych klientów. Ciężko dokonać wyboru, mając do dyspozycji ogromną liczbę rozmaitych towarów z rozlicznych marketów meblowych rozsianych po całym kraju. Bez określonej podstawowej znajomości stylów jak również mody, ciężko tu bowiem podjąć jakąkolwiek sensowna decyzję. Przeglądanie katalogów oraz licznych publikacji o designie zabiera z kolei czas, którego niemal za każdym razem wszystkim brakuje.


Oprócz produktów zapachowych na rynku dostępna jest szeroka gama akcesoriów, takich jak wspomniany kominek do wosku czy wręcz niezbędne podstawki pod świeczki. Te drugie są szczególnie ważnym dodatkiem ze względu na swoje funkcje. Z jednej strony chronią meble przed rozgrzanym woskiem, z drugiej - są ciekawym elementem ozdobnym.
Wprowadził: Marcin Górecki-Panek
2019-10-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.