Jakie są domy, od jakich czynników jest to zależne? Tak w rzeczywistości to my tworzymy dom i sprawiamy, iż jest taki, a nie jakiś inny

Są Domy zimne, nieprzyjemne do mieszkania. Bynajmniej nie mamy tu na myśli braku ogrzewania. Chodzi o taki emocjonalny chłód, który panuje w danym miejscu. Czasami można wyczuć to, szczególnie, kiedy jesteśmy gdzieś pierwszy raz. Na pierwszy rzut oka wydaje się wszystko w porządku, jednak po pewnym czasie widzimy, że czegoś w takim miejscu brakuje, czegoś nieokreślonego, co warunkuje dobre samopoczucie. Nie, nie jest tak, że czujemy się źle, ale klimat panujący w takim miejscu jest taki jakiś nie swój.

w pokoju dziennym

Autor: Blinds Online
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadomo, że każdy najlepiej czuje się w domu, w którym mieszka i ciężko nam się przyzwyczaić do innego miejsca. To raczej normalne i każdy tak odczuwa. Jest to jednak coś innego niż stan, w którym szukamy, co jest nie tak w jakimś innym mieszkaniu. I nawet nie mówimy tu o meblach, rozstawienie różnych elementów, oświetlenie czy barwy ścian, chociaż to jest oczywiste, chodzi o coś więcej, coś co kobieca intuicja mogłaby nazywać: brakiem serca. Wiele osób tak powie w odniesieniu do przyrządzania potraw czy właśnie urządzania domu. Ważne są również drobne dodatki, na przykład – .

gustowny salon

Autor: Catherine E. Bailey
Źródło: http://www.flickr.com

Do tego konieczne jest serce. Żeby nasz dom i wnętrze prezentowały się wspaniale powinniśmy odpalić emocje i uczucia, żeby wnieść coś naprawdę od siebie, coś czym sprawimy nasze miejsce prawdziwym domem. Jak da się to zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta, ale prawdziwa. Możemy uzyskać taki efekt, działając naprawdę zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie patrzmy na trendy i inne tymczasowe mody. Tak naprawdę istotne jest to, co mamy w sobie i co chcemy przekazać. To ma być zdecydowanie najważniejsze, na tym powinno nam zależeć.

Interesują Cię przeróżnego rodzaju branżowe wątki? Więc naciśnij to (http://archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/browary-wroclawskie/) i przeczytaj nasze kolejne newsy na ten temat. Liczymy na Twoją recenzję.

Jeśli uda nam się to przedstawić możemy być pewni, że efekt będzie wspaniały i autentyczny. Jeśli mamy z tym problem powinniśmy postarać się odnaleźć to w sobie.

Najlepiej jest porozmawiać z samym sobą, wsłuchać się w głos wewnętrzny. Na co dzień bowiem ciężko to odnaleźć, jesteśmy zabiegani, nie ma czasu na nic, tak naprawdę gubimy się w codziennym życiu. Warto jednak odnaleźć swój wewnętrzny głos nie tylko, jeśli mówimy o urządzaniu mieszkania, ale także w innych okolicznościach. Także na temat: .