Dodatki
Latarnia Morska na obrazie
Wprowadził: Randen Pederson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

innowacyjne metody przy udziale obrazów

Ściana to ten element domu, który wbrew pozorom trudno w szybki sposób odpowiednio zaaranżować. Ci, którzy nie przywiązują do tego uwagi czy też preferują minimalistyczne rozwiązania ograniczają się wyłącznie do zakupu dekoratorskiej farby do pomalowania ściany bądź kupna jakiejś tapety. Tymczasem warto także wykorzystać ciekawe rozwiązania przy udziale obrazów.
ręczniki
Wprowadził: Alex Juel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli w tej chwili planujesz nowoczesną, bądź zmodyfikowaną łazienkę – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat możliwości zakupu wspaniałego wyposażenia i akcesoriów do tego pomieszczenia.

Rynek umeblowania łaziennego w Polsce zdobywa swoje apogeum. Zjawia się dużo możliwości. Wchodzą do sprzedaży coraz nowsze i wygodniejsze towary, otwierają się specjalne centra zbytu i punkty handlu, jakie trudnią się i mają w swojej dyspozycyjności wyłącznie najnowsze projekcje i akcesoria łazienkowe.
fototapety
Wprowadził: http://fixar.pl/
Treści źródłowe: http://fixar.pl/

Fototapety, czyli w jaki sposób ulepszyć wnętrza w mieszkaniu

Krajobraz Nowego Jorku w pokoju gościnnym, martwa natura w kuchni, a może soczyście zielona dżungla w sypialni? W dzisiejszych czasach możesz stworzyć w pomieszczeniach własnego mieszkania dokładnie taką atmosferę, jaka Ci się zamarzy. Wszystko to dzięki prostym w montażu i nie kłopotliwym w użytkowaniu fototapetom.Kiedy projektujemy dom, zamierzamy otrzymać efekt atrakcyjny wizualnie, zgodny z aktualnymi trendami i oryginalny.
pustaki i pianka
Wprowadził: Porotherm
Treści źródłowe: Porotherm

Materiały budowlane i akcesoria ceramiczne

Ceramika budowlana to ogół środków, służących do budowy oraz do wykończenia budynku wypalane z gliny z dodatkiem innych substancji. Są to więc elementy konstrukcyjne takie jak cegły czy dachówki, sanitarne (muszle klozetowe, umywalki), czy służące do wykończenia w postaci płytek ceramicznych.
meble kuchenne
Wprowadził: Steve Larkin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak poszukiwać designerskich dodatków do pomieszczeń w naszym domu?

Każdy z nas ma taki moment, w którym chętnie przemeblowałby i wymienił cały dom. Ma to miejsce między innymi dlatego, że chcemy zmian, wprowadzenia świeżości, a aktualny wygląd już nas nie cieszy. Co jasne we własnym domu powinniśmy czuć największy komfort, jeżeli więc z jakiegoś powodu nie mamy takiej możliwości - czas na zmiany.
inspiracje
Wprowadził: Technolux
Treści źródłowe: Technolux

Mebelki oraz akcesoria - a więc, wyposażenie i dodatki w trakcie aranżowania pomieszczeń

Zastanawiasz się, jak dużo nerwów może Cię wynieść umeblowanie kuchni w taki metodę, aby było Tobie jak najbardziej wygodnie? A może pragniesz przydać łazience troszkę szyku, bądź całkiem przeciwnie - frywolności? Zachęcamy Państwa do wyboru akcesorii łazienkowych, które to za każdym razem zmienią klimat wewnątrz Twojej łazience, bez konieczności odmiany jej ogólnego wizerunku!
okna veka
Wprowadził: David Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu opłaca się nabyć okna wykonane z PCV?

Zima stanowi niezaprzeczalnie szczególny czas. Gdy, aura za oknem daje nam się we znaki, niejednokrotnie zaczynamy szukać efektywnych sposobów, żeby „ocieplić klimat”
instrukcja przeciwpożarowa
Wprowadził: Oregon Department of Forestry
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najlepsze ogrodzenia do naszych posesji. Warto zadbać o reprezentacyjną bramę wjazdową na teren naszej posesji.

Każdy dom potrzebuje tego, by o niego zadbać i robimy to po to, by stał się nie tylko atrakcyjny, ale także komfortowy. Na tego typu czynności składa się wiele rzeczy, takich jak renwacje czy sprzątanie, ale poza tym zwykle niezwykle istotne jest, aby do naszych domów znajdować odpowiednie rozwiązania, jakie zapewnią nam bezpieczeństwo oraz miły dla oka wygląd takiej posiadłości.
mączka skalna
Wprowadził: B.M. Polska Sp. z o. o.
Treści źródłowe: B.M. Polska Sp. z o. o.

Czemu najkorzystniej używać mączki skalne? Gdzie znajdują one zastosowanie? Jakie rodzaje mączek są do wyboru?

Każdy z ogrodników bardzo dobrze wie, że najlepszą metodą na zadowalające efekty jest naśladowanie natury. To może zapewnić zdrowe oraz obfite plony. W tym względzie powinniśmy polecić mączkę skalną, jakiej używanie w ogrodzie zdecydowanie wzbogaca glebę.
poduszki ozdobne
Wprowadził: Connie Ma
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z cyklu przydatne porady - dekoracje mieszkania

Urządzanie wnętrz to teraz niezwykle modny temat. Dzisiaj już dużo Polaków obserwuje światowe kierunki w designie oraz rzemiośle meblarskim. Wydawanych jest mnóstwo branżowych czasopism, które mają grono oddanych czytelników. Produkowane są również programy telewizyjne na o dekoratorstwie, które osiągają olbrzymią oglądalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze wnętrze może mieć wielki wpływ na dowolny obszar naszego życia. Pomieszczenia, w których spędzamy czas, powinny być we właściwy sposób zaaranżowane.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.