Meble
ubrania w drewnianej szafie
Treści źródłowe: pixabay.com

Remontując mieszkanie pamiętajmy o odpowiednich szafach

Dzieciom szafki mogą kojarzyć się z tajemniczym światem. Czemu? Bo zobaczyły filmowe bajki, które ukazują, że dzięki szafie na strychu można przejść do całkiem innego świata. Jednak dorośli dobrze wiedzą, że każda szafka pełni w domu pewną rolę. Ogółem jest to produkt, w którym można przechować różne rzeczy.
szafa
Wprowadził: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dekorowanie przestrzeni w salonie

Pokój dzienny, podobnie jak każde inne pomieszczenie, można urządzić na wiele rozmaitych sposobów. Dobór wszelkich elementów do salonu zależny jest od mieszkańców. Obecnie w sprzedaży jest tak wielki wybór mebli i dodatków, że każdy może stworzyć niepowtarzalne pomieszczenie. Oczywiście wymaga to pewnej wiedzy i poczucia smaku, ale generalnie nie jest to kłopotliwe zadanie. Wystrój wnętrz wchodzi również w zakres obowiązków niektórych zawodów, między innymi dekoratora wnętrz.
szafa z lustrem
Wprowadził: Steve Larkin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Meble do zabudowy - co warto znać na ten temat?

Coraz bardziej znane są szafy do zabudowy. Jeżeli we wnętrzu posiadamy na nie miejsce to są one lepsze od szaf wolnostojących, ponieważ lepiej wykorzystują przestrzeń. Realizowane na zlecenie cudownie dopasowują się do rozmiarów ścian albo wnęk. Drzwi do tego rodzaju szafy mogą być przesuwane, składane lub uchylane. Najlepsze jednakże to przesuwne, gdyż nie wymagają dodatkowej przestrzeni w trakcie otwierania, w związku z czym są idealne do wąskich korytarzy czy niedużej garderoby. Drzwi takie umieszczone są w jednej płaszczyźnie z powierzchnią ściany w związku, z czym z wnęki nie odstają żadne przeszkody.
kolory we wnętrzu
Wprowadził: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pastelowe farby do waszego domu

Jeżeli marzysz, aby mieć jasne wnętrze wypełnione promieniami słońca koniecznie zrób ściany w odcieniu écru. Kremowy, czy jeśli ktoś woli, śmietankowy kolor ścian rozjaśni wnętrze, w dodatku sprawi, że będzie bardzo przytulne.
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Wprowadził: Schuller
Treści źródłowe: Max-Fliz

Ciekawy mieszkania

W panujących czasach tworzone są domy o rozmaitych rozmiarach oraz wzorach, które odbiegają od standardowych norm. Z tego powodu elementy wyposażenia wnętrz, są coraz częściej wykonywane na szczególne zamówienie klienta, gdyż w ten sposób jest okazja niezwykle dokładnie dopasować wszystkie elementy do danego pomieszczenia.
Łazienka
Wprowadził: muffinn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skąd czerpać projekty na interesującą i współczesną aranżację łazienki?

Nowomodne aranżacje łazienek cieszą się współcześnie niesłabnącym zainteresowaniem. Modne, wytworne i oryginalne łazienki przedstawiają się faktycznie cudownie, w takiej łazience bezsprzecznie z przyjemnością weźmiemy długą, relaksującą kąpiel. Jeżeli planujemy remont czy odnowienie łazienki, to prawdopodobnie szukamy atrakcyjnych pomysłów na jej aranżację. Gdzie zdołamy je odkryć?
Łazienka
Wprowadził: Aquaform
Treści źródłowe: Aquaform

W jaki sposób umeblować łazienkę, by była zarazem przytulna i komfortowa?

Nietuzinkowe umeblowanie łazienki to w gruncie rzeczy wymagające zadanie. Powinno być jednocześnie elegancko i funkcjonalnie. Jak umeblować małą powierzchnię i gdzie szukać dobrych patentów?
meble do kuchni
Wprowadził: KAM
Treści źródłowe: KAM

Podstawowe informacje o płytach meblowych czyli jak własnoręcznie zrobić meble dla siebie

Jeszcze do niedawna zrobienie swoich mebli wiązało się z koniecznością posiadania pewnych urządzeń i umiejętności. Wiązało się to z tym, że meble robiono ze zwykłego drzewa, a jego obróbka jednak prosta nie jest i będzie wymagać pewnego doświadczenia. Ogromnie rynek stolarski zmieniło wymyślenie płyt wiórowych, to właśnie one stały się głównym surowcem do wytwarzania mebli.
Wnętrze mieszkania
Wprowadził: James Honeyball
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sposoby na mieszkanie z wystrojem z palet.

Szukasz konceptu na niskobudżetowe wykończenie mieszkania które wynajmujesz? Optymalnym pomysłem będzie wnętrze z meblami z palet. Będzie podobać się głównie studentom z artystycznymi zapędami.
Wystrój restauracji
Wprowadził: Mover el Bigote
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób przytulnie urządzić własną restaurację?

Czy prowadzenie restauracji jest prostym zajęciem? Definitywnie nie! Chciałbym zatem w jakiś sposób wspomóc tych ludzi, którzy posiadają odłożone pieniądze i planują otworzyć swoją restauracyjkę. Czy to odpowiedni pomysł? Moim zdaniem restauracja, która jest umiejętnie prowadzona w żadnym razie nie może uskarżać się na brak łasuchów. Oczywiście zakładam, że zrobiłeś biznesplan, a więc nie otwierasz przykładowo restauracji sushi w malutkiej gminie wiejskiej gdzieś na Mazurach. Szczególnie skupię się w owym artykule na temacie mebli gastronomicznych - ciężko bez nich działać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.