Meble
ubrania w drewnianej szafie
Treści źródłowe: pixabay.com

Remontując mieszkanie pamiętajmy o odpowiednich szafach

Dzieciom szafki mogą kojarzyć się z tajemniczym światem. Czemu? Bo zobaczyły filmowe bajki, które ukazują, że dzięki szafie na strychu można przejść do całkiem innego świata. Jednak dorośli dobrze wiedzą, że każda szafka pełni w domu pewną rolę. Ogółem jest to produkt, w którym można przechować różne rzeczy.
szafa
Wprowadził: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dekorowanie przestrzeni w salonie

Salon, podobnie jak każde inne pomieszczenie, można urządzić na wiele różnych sposobów. Dobór każdego elementu do salonu zależny jest od mieszkańców. Aktualnie na rynku jest tak duży wybór mebli i dodatków, że każdy może stworzyć niebanalne pomieszczenie. Rzecz jasna wymaga to jakiejś wiedzy i poczucia smaku, ale generalnie nie jest to trudna czynność. Wystrój wnętrz wchodzi również w zakres obowiązków niektórych profesji, na przykład dekoratora wnętrz.
szafa z lustrem
Wprowadził: Steve Larkin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Meble do zabudowy - co warto znać na ten temat?

Coraz bardziej znane są szafy do zabudowy. Jeśli we wnętrzu posiadamy na nie miejsce to są one lepsze od szaf wolnostojących, bowiem lepiej wykorzystują przestrzeń. Robione na zlecenie cudownie dostosowują się do wymiarów ścian bądź wnęk. Drzwi do tego typu szafy mogą być przesuwne, składane lub uchylane. Najlepsze jednakże to przesuwne, gdyż nie wymagają dodatkowej przestrzeni podczas otwierania, w związku z czym nadają się do ciasnych korytarzy czy malutkiej garderoby. Drzwi takie umieszczone są w jednej płaszczyźnie z powierzchnią ściany dzięki czemu z wnęki nie wystają żadne przeszkody.
kolory we wnętrzu
Wprowadził: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pastelowe farby do waszego domu

Jeśli chcesz mieć jasne wnętrze pełne słońca koniecznie zdecyduj się na ściany w kolorze écru. Kremowy, czy jeśli ktoś woli, śmietankowy odcień ścian rozjaśni wnętrze, dodatkowo sprawiając, że będzie bardzo przytulne.
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Wprowadził: Schuller
Treści źródłowe: Max-Fliz

Ciekawy mieszkania

W panujących czasach tworzone są domy o rozmaitych rozmiarach oraz wzorach, które odbiegają od standardowych norm. Z tego powodu elementy wyposażenia wnętrz, są coraz częściej wykonywane na szczególne zamówienie klienta, gdyż w ten sposób jest okazja niezwykle dokładnie dopasować wszystkie elementy do danego pomieszczenia.
Łazienka
Wprowadził: muffinn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skąd czerpać projekty na interesującą i współczesną aranżację łazienki?

Nowoczesne aranżacje łazienek cieszą się aktualnie niesłabnącym zainteresowaniem. Popularne, wytworne i oryginalne łazienki przedstawiają się naprawdę bajecznie, w takiej łazience z pewnością z przyjemnością weźmiemy długą, relaksującą kąpiel. Jeśli planujemy remont lub odnowienie łazienki, to pewno poszukujemy intrygujących pomysłów na jej aranżację. Gdzie zdołamy je odkryć?
Łazienka
Wprowadził: Aquaform
Treści źródłowe: Aquaform

W jaki sposób umeblować łazienkę, by była zarazem przytulna i komfortowa?

Unikalne umeblowanie łazienki to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Powinno być jednocześnie elegancko i funkcjonalnie. Jak zagospodarować małą powierzchnię i gdzie poszukiwać dobrych patentów?
meble do kuchni
Wprowadził: KAM
Treści źródłowe: KAM

Podstawowe informacje o płytach meblowych czyli jak własnoręcznie zrobić meble dla siebie

Jeszcze do niedawna wykonanie własnych mebli wiązało się z koniecznością posiadania pewnych umiejętności i urządzeń. Wiązało się to z tym, że meble robione były ze zwykłego drewna, a obróbka jego jednak łatwa nie jest i wymaga pewnego doświadczenia. Ogromnie rynek stolarski zmieniło wymyślenie płyt wiórowych, to właśnie one stały się podstawowym surowcem do wytwarzania mebli.
Wnętrze mieszkania
Wprowadził: James Honeyball
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sposoby na mieszkanie z wystrojem z palet.

Szukasz koncepcji na tanie umeblowanie mieszkania pod wynajem? Dobrym pomysłem będzie wnętrze z meblami z palet. Spodoba się głównie młodym ludziom z artystycznymi zapędami.
Wystrój restauracji
Wprowadził: Mover el Bigote
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób przytulnie urządzić własną restaurację?

Czy prowadzenie restauracji jest prostym zajęciem? Definitywnie nie! Chciałbym zatem w jakiś sposób wspomóc tych ludzi, którzy posiadają odłożone pieniądze i planują otworzyć swoją restauracyjkę. Czy to odpowiedni pomysł? Moim zdaniem restauracja, która jest umiejętnie prowadzona w żadnym razie nie może uskarżać się na brak łasuchów. Oczywiście zakładam, że zrobiłeś biznesplan, a więc nie otwierasz przykładowo restauracji sushi w malutkiej gminie wiejskiej gdzieś na Mazurach. Szczególnie skupię się w owym artykule na temacie mebli gastronomicznych - ciężko bez nich działać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.