Łóżko
naklejki
Wprowadził: Mary and Andrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Naklejki kuchenne, nalepki do sypialni. Spójrz koniecznie jak ożywić wnętrze.

Tapety nie tylko przystrajają ściany, ale także komponują całe wnętrze, przekazując mu wyszukany styl. Tapeta o wiele lepiej aniżeli farba radzi sobie z każdymi niedoskonałościami ściany. Taki efekt pozwolą nam zdobyć tapety w spore wzory i o głęboko wyciskanych przestrzeniach.
Sypialnia
Wprowadził: Jessica Helgerson
Treści źródłowe: Liberat Media

Jak użytecznie oraz wygodnie urządzić sypialnię?

Sypialnia to miejsce, w którym wypoczywamy po trudnym dniu. W sypialni spędzamy również słodkie chwile ze swoim partnerem, wskutek tego pomieszczenie to bezsprzecznie powinno być urządzone nie tylko użytecznie i funkcjonalnie, ale również kameralnie i komfortowo.
pościel
Wprowadził: Calvado.pl
Treści źródłowe: Calvado.pl

Narzuty dla dzieci mogą przedstawiać ich ukochanych bohaterów

Co możemy ułożyć na łóżkach

Narzuty dla dzieci mogą przedstawiać ich ukochanych bohaterów

Kiedy chcemy mieć przyjemne sny, to powinniśmy zadbać o pościel, która pojawi się na naszym łóżku. Im będzie ona przyjemniejsza w dotyku, tym lepiej będzie nam się na niej sypiało, a jeżeli jeszcze będzie w wysokiej jakości, to będziemy mieli pewność, że przez lata użytkowania nic niedobrego nie będzie się z nią stawało. Na dodatek trzeba wiedzieć, że kupić możemy także dobre narzuty, dzięki którym nie będziemy musieli składać tapczana a on i tak będzie się niesamowicie prezentować.
lampki
Wprowadził: Sam Howzit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lampki nocne dla naszych pociech - ładne dodatki dekoracyjne

Gdy kupujemy lampy do mieszkania często nie pamiętamy o tym, że powinniśmy kupić lampkę nocną dla dziecka. Najistotniejsze jednak, by takie lampki kupić, nieważne już w którym momencie. Po jakimś czasie na sto procent zrozumiemy, że czegoś brak w pokoju dziecka. Na pewno pod wieczór i nocą dostrzeżemy, że dziecku brak lampki nocnej. Najważniejsze, by lampki nocne dla dzieci znajdowały się koło ich łóżek.
Kanapa tapicerowana
Wprowadził: Jackie ModernMiami
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Meble tapicerowane, ciągle są modne

Jeśli chcielibyśmy, by w naszym mieszkaniu wszystko wyglądało jakby było nowe, to powinniśmy postawić na takie meble, które da się łatwo wycierać. Jeżeli chodzi o kanapy czy też sofy, to powinniśmy postawić na te tapicerowane. Jeśli bowiem chodzi o meble tapicerowane to są to właśnie te, które rzeczywiście można przez długi czas utrzymać w dobrej kondycji.
sypialnia
Wprowadził: MACHALA Sp. z o.o.
Treści źródłowe: MACHALA Sp. z o.o.

Masz chęć się najzwyczajniej w świecie wyspać i rano wstać przepełniony energią?

Ale już nie pamiętasz kiedy ostatni raz faktycznie byłeś w takim stanie? Jest wiele detali mających wpływ na to, czy sen będzie skuteczny, czy nie dający żadnych oczekiwanych skutków. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zadbanie o komfort własnego wypoczynku.
fragment dziecięcej sypialnii
Wprowadził: TownePost Network
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Meble dla dzieci

W dzisiejszych czasach należy przejrzeć wiele katalogów z supermarketów z meblami, aby dokonać najtrafniejszego zakupu mebli czy łóżek z biurkiem. łóżko z biurkiem czy bardziej zwyczajne rozwiązanie? Wybór tej jednej niezwykłej i najlepszej oferty z całego asortymentu sklepu może czasami pochłonąć sporo czasu, z takiego powodu na zakupy w ciekawych sklepach meblowych lepiej zostawić sobie parę godzin. By dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej ze specyfiką różnych łóżek.
pokój
Wprowadził: Hotel Montecatini Terme
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokój hotelowy, między funkcjonalnością, a wyglądem

Aby mieć zdrowie i szczęście, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze – to stare powiedzenie, którym posługują się Chińczycy. Tak właśnie jest ze spaniem. W zależności jak dobrze wypoczęliśmy, zależy cały dzień, dlatego łóżko odgrywa najważniejszą rolę w pokoju hotelowym. To łóżko wpływa na opinię gości, którzy mogą polecić hotel innym.
Meble
Wprowadził: armin.wiedemann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chcesz ładnie urządzić swój dom? Zdecyduj się na meble z drewna sosnowego

Aranżując mieszkanie mamy na uwadze wiele elementów, a jednym z nich jest dobór producenta mebli, u jakiego zamierzamy zakupić szafki do kuchni czy komodę do sypialni i drewna, z którego będą zrobione. Niebywale popularne jest drewno sosnowe, jakie odznacza się wieloma zaletami, jakie powinieneś poznać, jeśli jeszcze nie jesteś do końca zdecydowany.
uchwyty do mebli
Wprowadził: Creative Tools
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modyfikujesz estetykę mieszkania - rozpocznij od najprostszych detali

We współczesnych czasach, każdy z nas dba o miejsce w którym mieszka na różne dopuszczalne i dostępne sposoby. Czasami mniej, czasami bardziej, jednakże przeważnie chcemy mieć schludno, ładnie, w miarę nowocześnie, co jest uzależnione od przychodów lub też imponująco, w zależności od smaku.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.