Dekoracje
naklejki
Wprowadził: Mary and Andrew
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Naklejki na szkło okazują się być niesamowicie popularne

Naklejki na szkło są stosunkowo tanią dekoracją
Kiedy wyszukujemy tanich, lecz jednocześnie bardzo ładnych ozdób do domu, to warto się zastanowić, czy odpowiednim rozwiązaniem tutaj nie okażą się być naklejki na szkło. Są one stosunkowo tanie, prezentują różne motywy, posiadają różnorakie wielkości, zrobione są z przeróżnego tworzywa, a jeszcze niejednokrotnie będą wielokrotnego użytku.
lampa
Wprowadził: Clément Belleudy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie zaprojektowane w odwołaniu do modernistycznych trendów.

Obecnie w sklepach z oświetleniem najwięcej da się pozyskać modeli odwołujących się do nowatorskich trendów. Dzięki temu nikt nie będzie mieć kłopotów z wystylizowaniem domu tak, jak chce. I ludzie, jacy preferują duże eksperymenty stylizacyjne naprawdę nie mają na co narzekać, ponieważ dostępnych dla nich pozostaje wiele oryginalnych modeli. Każde pomieszczenie w domu stanie się wobec tego inne. Wszystkie zaś modele lamp nie tylko doskonale będą wywiązywać się z posiadanej roli użytkowej, ale i będą designersko nie do podrabiania.
http://demural.co.uk/
Wprowadził: http://demural.co.uk/
Treści źródłowe: http://demural.co.uk/

Jak zaprojektować nowoczesne mieszkanie z użyciem fototapety

Fototapety uliczki są idealnym rozwiązaniem na wzbogacenie każdego wnętrza, zwłaszcza, gdy dotyczy to współczesne wnętrze, które charakteryzuje się jako ascetyczne oraz z minimalną liczbą detali. W takich wnętrzach taka fototapeta lub inna o chociaż trochę posiadająca współczesny wzór na pewno będzie wspaniałych elementem dekoracyjnym we współczesnym domu.
Florystyczny raj- fototapeta od Demur.pl
Treści źródłowe: http://demur.pl

Wymyślne i eleganckie fototapety na ścianę w aranżacji domu i mieszkania

Pomysłów na oryginalną i intrygującą aranżację mieszkania na pewno jest obecnie bardzo wiele. Chociażby w Internecie zdołasz odnaleźć istotnie dużo atrakcyjnych pomysłów oraz inspiracji na to, jak ciekawie, stylowo i niepowtarzalnie urządzić wnętrze swojego domu czy też mieszkania.
Obrazy do sypialni
Treści źródłowe: http://demur.pl/obrazy

Jakim sposobem możemy zagospodarować pustą ścianę w naszym mieszkaniu?

Odnowienie własnego mieszkania jest ewidentnie zwyczajną koleją rzeczy, którą każdy z nas musi pewnego dnia przeprowadzić. Jest to zadanie skomplikowane, gdyż wymaga od nas koordynacji wyjątkowo dużej liczby szczegółów. Z naszej strony powinniśmy wyłonić nie tylko nową nawierzchnię podłogową, ale w wielu przypadkach również meble, stosowne oświetlenie czy dywany.
budynek - fotografijka
Wprowadził: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prawdziwymi mistrzyniami w dekorowaniu mieszkań są zdecydowanie panie

Mają w sobie to wyczucie smaku i gustu i tego po prostu nie da się podważyć. Panowie są bardziej praktyczni i nie przywiązują wagi do takich szczegółów tak jak mają to w naturze panie.
wnętrze
Treści źródłowe: flickr.com

Kolekcja elementów dekoracyjnych a także mebli dla domów utrzymanych w designie skandynawskim

Kolekcja dekoracji i umeblowania dla domów utrzymanych w designie skandynawskim będzie tym, co z pewnością mają obowiązek przejrzeć w obecnym czasie dokładnie wszyscy fani takiego stylu. Na takiej podstawie mają okazję dobrać stosowne gadżety do swojego domu, aby był on w sporej aurze estetyki.
dekoracje
Wprowadził: outreachr.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Spróbuj przystroić mieszkanie samodzielnie

Ozdoby do mieszkania to często tzw. zbieracze kurzu. Otrzymujemy ich pełno na rozmaite okazje. Wszyscy mamy pełno tego rodzaju ozdób skrytych w szafach i w piwnicy gdyż nie ma opcji, by je wszystkie pomieścić na pułkach w salonie czy kuchni.
tapeta w przedpokoju
Wprowadził: spinster cardigan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dekorowanie ścian w mieszkaniu dzisiaj i dawniej, czyli w jaki sposób zmienia się moda na wyposażenie wnętrz.

Dekoracja ścian, tak w prywatnym mieszkaniu, jak i w lokalach użytkowych, stała się ważnym elementem wykańczania wnętrz. O ile dawniej ową dekorację stanowiły zwykle co najwyżej marnej jakości tapety papierowe z powtarzającym się motywem, przeważnie kwiatowym, o tyle teraz wykładziny ścienne mają bardzo różne style.
Wprowadził: GISuser.com

Sposoby na upiększenie domu

Rodzice powinni starać się zainteresować swoje pociechy otaczającą je rzeczywistością, a nawet - w miarę swych możliwości - objaśniać jak świat funkcjonuje. Sposobów na dokonanie owych rodzicielskich zadań jest wiele. Z małym potomkiem starczy wyjść na spacer i w trakcie niego wyjaśniać - wydawało by się - proste sprawy w taki sposób, aby dziecko z jednej strony zrozumiało, z drugiej aby nie zanudzić naszego malucha.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.